3 firmy produkujące krówki

krówki personalizowane

Krówki, jako ulubiona słodkość wielu osób, są produkowane przez niejedną fabrykę. Poznaj 3 popularne fabryki produkujące krówki.

Dziś, oprócz wspaniałego słodkiego smaku, jakim cechują się krówki, można dostrzec ich dodatkowy atut. Coraz bardziej popularne są krówki personalizowane i krówki firmowe. Wykorzystuje się je na wielu okazjach. Promocja firmy czy impreza firmowa, urodziny, ślub, otwarcie sklepu, to tylko niewielka część listy imprez, na których można zaserwować krówki personalizowane. Cukierki reklamowe mogą być zamawiane w fabrykach, które oferują produkcję krówek. Wybór fabryki jest trudny, dlatego postaramy się przybliżyć nieco cechy fabryk popularnych w Polsce. Poniżej przedstawiamy trzy firmy, które zajmują się produkcją krówek personalizowanych na każdą okazję.

Fabryka krówek Milanówek

Popularne w całej Polsce krówki spod warszawskiej miejscowości Milanówek, mogą być wykorzystane na Twojej imprezie firmowej lub urodzinach i innych okazjach. Firma istnieje od roku 1990, dzięki czemu można liczyć na długie doświadczenie oraz dopracowany przepis na produkcję. Celem firmy jest ich nowoczesna rola. Firma oferuje produkcję krówek z najwyższej jakości składników, które mogą zostać zawinięte w papierek z logiem Twojej firmy, daty ślubu czy imienia solenizanta. Krówki personalizowane z Milanówka zostały wykorzystane między innymi przez firmy takie jak Szlachetna Paczka, TVN i Starbucks. Firma posiada w ofercie także zwiedzanie fabryki. Dzieci mają możliwość zobaczyć, w jaki sposób i gdzie powstają krówki. Zwiedzanie fabryki producenta krówek reklamowych, obejmuje również degustację. Dzieci mają możliwość spróbować słodkości, jakie są później zawijane w papier z wybranym przez nie nadrukiem.

krówki firmoweKrówki Marko

Krówki tej firmy charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem z dodatkiem wanilii. Proces produkcji opiera się na tradycyjnej recepturze. Firma stawia na oryginalność, dzięki czemu możemy wybrać bombonierki z cukierkami personalizowanymi. Zarówno bombonierka, jak i jej zawartość zawierają wybraną przez nas grafikę. Oferta doświadczonej firmy rozszerza się o krówki piwne czy krówki PRL. Firma Marko zapewnia cukierki reklamowe na okazje takie jak walentynki, chrzest, dzień kobiet czy wesele. Oprócz samych słodkości z kolorowym nadrukiem można nabyć również opakowania na krówki, w ilości od 4 do 16. Firma cukierków reklamowych projektuje szablony na różne okazje oraz przyjmuje gotowe projekty klientów. Zamówienia są realizowane w ciągu tygodnia, a wykonywanie projektów graficznych przez firmę jest bezpłatne. Cukierki reklamowe mogą być dostarczone w terminie 3 dni od złożenia zamówienia.

Krówki dla Firm

Firma ta rozpoczęła swoją działalność już w latach 60 ubiegłego wieku. Firma oferuje wybraną ilość krówek firmowych. Papierki ozdobne zawierają idealne odwzorowanie logo firmowe lub grafiki zaproponowanej przez klienta. Krówki personalizowane mogą być zakupione na okazyjne uroczystości lub spotkania firmowe czy promocje firmy. Cukierki reklamowe są produkowane przez firmę wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Korzystając z usług producenta krówek reklamowych, możemy liczyć na szybką dostawę – nawet do 72 godzin! Ciekawy dodatek, jakim są krówki personalizowane, jest produkowany z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Firma, poprzez długie doświadczenie uważnie pilnuje receptury i świeżości składników. Producent krówek reklamowych zapewnia wysokiej jakości wyroby dzięki posiadaniu certyfikatów HACCP, GMP i GHP. Firma zawija cukierki w sposób ręczny lub maszynowy. Smaki krówek firmowych to najpopularniejsze krówki mleczne oraz kakaowe.

Rate this post