3 Kombajny dla dzieci firmy bruder

zabawki bruder

Dzieci uwielbiają przenosić się w czasie zabawy w różne miejsca w swojej wyobraźni. Czasami używają do tego klocków, a innym razem zabawek imitujących prawdziwe przedmioty czy miejsca. Z pewnością jedną z najpopularniejszych zabaw jest prowadzenie małych, zabawkowych pojazdów kojarzących się z różnymi miejscami. Ten artykuł poświęcamy trzem modelom kombajnu marki Bruder, idealnym do zabawy w gospodarstwo rolne i nie tylko.

Zabawki wysokiej jakości

zabawka Bruder Kombajn zbożowy Claas

Najlepsze zabawki Bruder tylko w Zenox.pl! Kombajn zbożowy Claas Lexion 480

Poprzez zabawę dziecko nie tylko daje upust swojej fantazji, ale również się uczy i naśladuje zachowania dorosłych. W ten sposób przyswaja pewne naturalne mechanizmy dotyczące konkretnych sytuacji i miejsc. Zabawki przypominające prawdziwe przedmioty codziennego użytku, budynki czy pojazdy pozwalają się dzieciom wczuć w role osób licznych zawodów, czy pasji. Zabawkowy kombajn, który jest tematem tego artykułu to propozycja dla wielu dzieci.

Jeśli maluch lubi bawić się pojazdami, urządzać ich wyścigi albo dzielić je na grupy, taki kombajn będzie z pewnością cennym elementem jego kolekcji. Jest to również świetna zabawka dla dziecka lubiącego życie na wsi i ciekawego pracy rolnika. Jego własny kombajn pozwoli mu wczuć się w atmosferę pracowitego gospodarstwa. Ciekawymi modelami takiej zabawki dysponuje firma Bruder, oferująca szereg zabawek o tematyce rolniczej.

Kombajn zbożowy

Zabawki Bruder to, między innymi, zabawkowe kombajny wyglądające zupełnie jak prawdziwe, tylko mniejsze. Jednym z przykładów jest kombajn zbożowy Claas Lexion 480. Składa się on z części odzwierciedlających faktyczną maszynę wykorzystywaną podczas żniw. Znajduje się tu zdejmowany heder, otwierany zbiornik na zboże, a także obracane schody czy gumowe opony, a to jeszcze nie wszystko. Świetnym pomysłem na wykorzystanie takiego kombajnu będzie rozrzucenie na podłodze siana i rozpoczęcie swoich własnych żniw. Mały rolnik z pewnością będzie wiedział, co robić ze swoim nowym pojazdem. Warto pamiętać, że jest to zabawka kierowana do maluchów mających więcej, niż trzy latka.

Kombajn do ziemniakówkombajn zabawki bruder

Zupełnie innym modelem zabawkowego pojazdu jest kombajn ziemniaczany Grimme. Podobnie jak kombajn zbożowy, również ta maszyna posiada wszystkie niezbędne części, wierne prawdziwemu pojazdowi do ziemniaków. W tym zestawie znajduje się ruchomy taśmociąg, wysuwana podpora dyszla, a także 80 sztuk ziemniaków. Zbieranie i przewożenie tych warzyw będzie wspaniałą zabawą i nauczy dziecko, w jaki sposób taka maszyna działa w rzeczywistości. Wbrew pozorom podczas każdej zabawy z użyciem wiernych imitacji dziecko zapamiętuje bardzo dużo – na zawsze już zostaje z nim wiedza o tym, jaką pracę trzeba wykonać, aby zebrać ziemniaki, które następnie będą ugotowane i zjedzone w czasie obiadu.

Zabawkowy kombajn John Deere

Zestawienie kombajnów dla dzieci zamyka kombajn John Deere T670i. Ten model posiada zdejmowany heder i wózek do jego transportu, otwierany zbiornik na siano i obracane schody oraz wiele więcej. Jest on niezbędny każdemu rolnikowi w czasie żniw, dlatego będzie niezbędnym elementem w czasie każdej zabawy w gospodarstwo domowe. Wspaniałym dodatkiem do tego zestawu jest imitacja ziarna, która dodatkowo wpływa na radość zabawy.

Ważne jest, aby dobierać zabawkowe kombajny według wieku dziecka, ponieważ niektóre elementy są na tyle małe, że młodsze dzieci mogą próbować je gryźć i niechcący połknąć. Każdy z kombajnów marki Bruder jest dostępny w sklepie Zenox.pl – internetowym sklepie rolniczym. Wszystkie produkty dostępne w sklepie są najwyższej jakości, wykonane ze starannością, którą doceni każdy klient.

Rate this post

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *