5 modeli okularów Emporio Armani do 500 zł

armani

Poszukiwanie oprawek do okularów możesz zakończyć na marce Emporio Armani, jeśli szukasz nowoczesnych oprawek wykonanych z dbałością o szczegóły. Piękne kolory, niebanalne kształty i matowe wykończenie oprawek to zasługa filozofii marki Armani, którą wyróżnia niezwykła energia i swobodna interpretacja klasycznego stylu.

Oprawki Emporio Armani – dla kogo?

Kobiety i mężczyźni na całym świecie uwielbiają oprawki Emporio Armani za niezwykły design, nowoczesne rozwiązania oraz uniwersalność. Oprawki do okularów od Armaniego podobają się przede wszystkim osobom, które uwielbiają prestiżowe, gustowne i stylowe dodatki. Noszenie okularów codziennie do każdego ubioru bez obawy o wygodę, jakość i funkcjonalność zapewniają oprawki Emporio Armani zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Co wyróżnia oprawki Emporio Armani?

Dobranie oprawek do kształtu twarzy z modelami Emporio Armani nie stanowi żadnego problemu. Wiele form i kształtów umożliwia dobranie idealnych dla siebie oprawek, które podkreślą kości policzkowe czy będą wygodne w noszeniu. Ponadto oprawki Emporio Armani są bardzo lekkie i wytrzymałe, dzięki wykorzystaniu polimerów, prioponatu oraz innych tworzyw sztucznych. Stylowe i funkcjonalne okulary można wybrać w uniwersalnych kolorach, ale dużym zainteresowaniem cieszą się także kolorowe oprawki. Dzięki nim okulary mogą się stać modnym znakiem rozpoznawczym, który wygląda niezwykle ciekawie i budzi zainteresowanie wśród otoczenia.

E.ARMANI EA3099 5553

Modne, dwukolorowe oprawki Emporio Armani to model dla kobiet, które szukają oprawek o klasycznym kształcie, ale nieszablonowej formie i wykonaniu. Czarne zauszniki kontrastują z różowo – pomarańczowym wzorem na przodzie oprawek. Oprawki Emporio Armani EA3099 5554 to idealny model dla kobiet o owalnej lub okrągłej twarzy.

delikatny armani

E.ARMANI EA3099 to doskonałe dla minimalistów oprawki Emporio Armani w delikatnym stylu.

E.ARMANI EA3127 5001

Czarne oprawki nigdy nie wyjdą z mody. Emporio Armani EA3127 5001 to uniwersalne okulary dla kobiet, które poszukują klasycznych, ale ciekawych oprawek o interesującym kształcie. Właśnie takie są minimalistyczne oprawki EA3127 5001. Wykonanie z wysokiej jakości plastiku zapewnia odporność na uszkodzenia, a srebrne logo Emporio Armani na zauszniku wygląda stylowo i elegancko.

E. ARMANI EA1059 3001

Czarne oprawki dla mężczyzny, który lubi klasyczne kolory i wzory to właśnie Emporio Armani EA1059 3001. Nowoczesny wygląd i nieco sportowy charakter oprawek z wąską linią zausznika to model dla mężczyzn, którzy lubią designerskie produkty z wysokiej półki.

E.ARMANI EA3127 5627

Model Emporio Armani oprawek z czarnym zausznikiem, który płynnie przechodzi w przód okularów, gdzie klasyka spotyka się z nowoczesnym rozwiązaniem. Zielone wykończenie to wybór dla odważnych mężczyzn, którzy lubią niestandardowe rozwiązania lub dla panów, którzy lubią otaczać się zielenią.

E.ARMANI EA1041 3094

Eleganckie czarno – szare oprawki Emporio Armani to model dla panów ceniących luksusowe dodatki w dobrej cenie. Staranne wykonanie oraz przemyślana forma oprawek EA1041 3094 zapewnia doskonały wygląd bez względu na porę dnia. Polecamy ten model dla mężczyzn, którzy szukają klasycznych oprawek z nutą nowoczesnej ekstrawagancji.

Rate this post