Bestsellery wśród ciągników Deutz-Fahr

Ciągniki Deutz-Fahr to maszyny najlepsze w swojej klasie, oferujące bardzo szeroki wybór opcji spełniających różnorodne oczekiwania gospodarstw rolnych. W ofercie marki znajdziemy wiele propozycji, ale też ciągniki, które na przestrzeni lat zasłużyły na miano bestsellerów. Na które maszyny warto zwrócić szczególną uwagę?

6165 Agrotron  – klasa premium w najlepszym wydaniu

Wszystkie ciągniki z Serii 6, w wydaniu 4- i 6-cylindrowym zasługują na uwagę, oferując naprawdę rozbudowany pakiet rozszerzeń i opcji. Model 6165 Agrotron to jeden z najlepiej sprzedających się przedstawicieli klasy, z mocą 125,8/171 w wersji 6-cylindrowej. Silnik modelu Agrotron 6165 został zaprojektowany z uwzględnieniem wymagań względem ochrony środowiska, redukcji kosztów eksploatacji i maksymalnej wydajności w pracach rolniczych. Krótszy czas reakcji, większa rezerwa momentu obrotowego oraz możliwość rozruchu przy wyższym momencie obrotowym w niższym zakresie prędkości silnika to tylko niektóre z cech gwarantujące sprawną pracę ciągnika w każdych warunkach.

Agrotron 6165 to ciągnik, który zachwyca funkcjonalnością, ale i oprawą zewnętrzną. Pełna amortyzacja kabiny, wyciszenie, redukcja drgań, izolacja termiczna, pełna widoczność dzięki zastosowaniu dużych okien w kabinie, a do tego wydajne oświetlenie LED i klasyczny, zielony lakier – Agrotron 6165 prezentuje się naprawdę dobrze. Porządnie prezentuje się też sterowanie ciągnika, dostępne w trybie manualnym i automatycznym i w pełni intuicyjnym kokpitem.

6130 – ciągnik z ogromnym potencjałem

Należący do 4-cylindrowej rodziny ciągników z serii 6, model 6130 to solidny ciągnik z rozbudowanymi możliwościami personalizacji i wysoką wydajnością niezbędną przy wszystkich pracach polowych. Elektronicznie sterowany, czterocylindrowy silnik Deutz TCD 3.6 (Stage IV / Tier 4 Final) jest niezwykle kompaktowy, a przy tym wyjątkowo wydajny, co zapewnia wysoki moment obrotowy w szerokim zakresie prędkości. Ciągnik 6130 jest rozwiązaniem ekologicznym, wyposażonym w system recyrkulacji spalin EGR i system SCR oraz filtr cząstek stałych DPF z pasywną regeneracją. Silnik zużywa mało paliwa pozostawiając ciągnik sprawnym nawet przy dużym obciążeniu i wielogodzinnej pracy, co na dużych gospodarstwach okazuje się opcją niezastąpioną.

5120 G Gs – kompaktowy ciągnik Deutz-Fahr

Model 5120 G to jeden z najpopularniejszych ciągników w całej Serii 5G, skupionej wokół kompaktowych ciągników do codziennych prac polowych. 5120 dopasowuje się do Twoich potrzeb i gwarantuje sprawną pracę w każdych warunkach, jednocześnie gwarantując komfort w doskonale przygotowanej, wygodnej kabinie kierowcy. Zastosowany w modelu silnik gwarantuje maksymalną moc przy minimalnej emisji spalin – Deutz-Fahr od lat stawia na ekologię i stara się przygotowywać wszystkie ciągniki zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska.

 

W modeu 5120 GS zastosowano rewers elektrohydrauliczny Powershuttle do zmiany kierunku jazdy, skrzynię biegów 20+20, podnośnik elektroniczny, 6 wyjść hydraulicznych, 4 prędkości WOM/2xECO, 6 wyjść hydraulicznych, oraz wygodną, klimatyzowaną kabinę dla lepszych warunków pracy.

4080 E – ciągnik do lekkich prac polowych

Ciągniki z Serii 4E, w tym także model 4080E zostały stworzone do lekkich prac polowych i prac w budynkach inwentarskich, a także mniejszych gospodarstw i przedsiębiorstw specjalizujących się w prawach ogrodniczych i warzywnych. 4080 E to uniwersalny ciągnik ze skrzynią biegów zsynchronizowaną z rewersem mechanicznym, pompą hydrauliczną, mechanicznym podnośnikiem tylnym o udźwigu do 3490 kg, a także możliwością montażu wąskich kół do upraw międzyrzędowych. Podobnie jak w przypadku wielu modeli w ofercie, Deutz-Fahr pozostawia tu wiele opcji wyboru, dzięki czemu możesz dopasować ciągnik do swoich oczekiwań i potrzeb gospodarstwa.

AgroPlus F70 Keyline – kompaktowa praca na polu i w sadzie

Modele Agroplus F Keyline to ciągniki łączące w sobie kompaktowe wymiary z parametrami eksploatacyjnymi pozwalającymi na wydajną pracę na polu i w sadzie. Minimalna szerokość pojazdu gwarantuje możliwość pracy w sadach, międzyrzędziach, ale też łatwość poruszania się podczas transportu. Silnik ciągnika spełnia wymogi normy emisji spalin Euro IIIb / Tier 4 Interim i pomimo kompaktowych rozmiarów jest niezwykle trwały i niezawodny nawet przy intensywnym użytkowaniu. AgroPlus F70 Keyline może być z powodzeniem jedynym ciągnikiem w małym gospodarstwie czy przedsiębiorstwie – poradzi sobie z każdym zadaniem.

Wybierając ciągniki rolnicze z oferty Deutz-Fahr warto przejrzeć wszystkie opcje dostępne w obrębie danego modelu – nawet bestsellery z naszej listy mogą być dostosowane do Twoich potrzeb z wyposażeniem, jakiego nie ma w standardzie.

 

Rate this post