Biuro rachunkowe we Wrocławiu – opinie

meritum logo

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga obsługi księgowej, podatkowej, a nieraz i prawnej. Z wszystkich wymienionych usług można skorzystać kompleksowo w jednym biurze – Meritum. Jest to profesjonalne biuro rachunkowe z Wrocławia. Założone zostało przez Halinę Jędrzejczak. Z usług biura korzystają podmioty prowadzące własną działalność gospodarczą w różnorodnych branżach. Meritum to kompleksowe usługi księgowe świadczone przez doświadczonego doradcę podatkowego. Halina Jędrzejczak jest certyfikowaną księgową. Posiada uprawnienia Ministerstwa Finansów, a prowadzenie ksiąg rachunkowych to jej specjalność.

Biuro rachunkowe, któremu możesz powierzyć księgowość swojej firmy

Założycielka biura gwarantuje wnikliwe i terminowe prowadzenie spraw księgowości w każdej firmie. Wśród usług oferowanych przez biuro Meritum znajduje się m.in. obsługa księgowo-podatkowa, obsługa kadrowo-płacowa, rozliczenia ZUS oraz CIT, a także usługi prawne. Ponadto możliwe jest skorzystanie z doradztwa podatkowego, księgowego, jak również prawnego.

Biuro rachunkowe Meritum jest nastawione na długofalową współpracę z podmiotami gospodarczymi. Działa w celu utrzymania sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa w zakresie podatkowym. Meritum cechuje indywidualne podejście, dzięki któremu jest w stanie poznać potrzeby klienta i adekwatnie do nich planować swoje działania. Dodatkowo ponad 20 letnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość prowadzonych działań.

Wrocławscy przedsiębiorcy o Meritum

Opinie osób, które do prowadzenia księgowości w swej działalności wybrały biuro Meritum, świadczą o wysokim poziomie reprezentowanym przez biuro. Dotyczy on nie tylko specjalistycznych usług i doradztwa, ale również etyki i lojalnego zaangażowania.

Pani Sylwia:

„Współpraca z panią Haliną jest bezproblemowa. Dzięki jej doświadczeniu i ogromnej wiedzy wiem, że mogę jej w pełni zaufać, bo tylko ona należycie poprowadzi sprawy mojej firmy w zakresie księgowo-podatkowym. Jest niezwykle profesjonalna i konkretna.”

Pan Tomasz:

„Prowadzenie księgowości warto powierzyć komuś doświadczonemu i wykształconemu. Kimś takim jest właśnie pani Halina Jędrzejczak z biura Meritum. Działa z myślą o sukcesie firmy, z którą współpracuje.”

Rate this post

9 komentarzy

 1. Małgosia

  Ooo, moje ulubione biuro rachunkowe. Od początku działalności współpracuję z panią Haliną. Jest specjalistką w tym co robi. Nie mam żadnych uwag. Jak biuro będzie funkcjonować nadal tak jak dotychczas to będzie dobrze.

 2. Marlon

  Solidne biuro. Profesjonalne podejście i stały kontakt. Dzięki pani Halinie księgowość mojej firmy jest na bardzo wysokim poziomie.

 3. Paweł

  Trafiłem tutaj poszukując opinii na temat biura Meritum, ponieważ właśnie szukam kogoś do księgowości i znajomy, który ma swoją firmę, polecił mi to biuro. On sobie chwali współpracę, a dodatkowo widząc sporo pozytywnych opinii chyba i ja zdecyduję się na skorzystanie z oferty.

 4. Edward

  Rzetelność i profesjonalizm to najodpowiedniejsze określenia pracy biura Meritum. Całkowicie zgadzam się z opiniami. Ja też jestem jednym z zadowolonych klientów.

 5. Jazmian

  Naprawdę profesjonalne biuro rachunkowe. Sam miałem okazję się przekonać. Skrupulatnie prowadzona księgowość. Nie było sytuacji, żeby gdzieś wkradł się jakiś błąd.

 6. Eva

  Jestem szczęśliwa, że trafiłam na to biuro na początku swojej działalności. Doceniam za rzetelność i specjalistyczne doradztwo poparte wiedzą.

 7. Mark

  Księgowość na wysokim poziomie! Biuro, któremu można zaufać.

 8. Sabina

  Całkowicie zgadzam się z wpisem i wcześniejszymi opiniami. Pani księgowej z biura Meritum można zaufać i przekazać sprawy ważne dla firmy, bo szybko można przekonać się, że to profesjonalistka zawsze terminowo wykonująca swoje zadania.

 9. Ola

  Profesjonalizm, dokładność i terminowość to cechy, których oczekuję od biura rachunkowego i z całą pewnością mogę potwierdzić, że cechuje się nimi biuro Meritum. Po tym jak 2 razy nie byłam zadowolona z usług biur rachunkowych obawiałam się przy wyborze kolejnego. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Meritum i w końcu z zaufaniem powierzyłam księgowość swojej firmy rzetelnej osobie.

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *