chome

projektowanie wnętrz

Firma chome oferuje usługi profesjonalnego architekta wnętrz. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i umiejętności słuchania klientów projekty wnętrz wykonywane przez chome są piękne i estetyczne, a co ważniejsze wywołują zadowolenie klientów. Decydując się na współpracę z architektem wnętrz klient powierza mu wnętrze swojego domu, mieszkania lub biura wierząc, że w pustej przestrzeni pojawią się niezbędne elementy tworzące wyjątkową aranżację.

Obecnie coraz więcej osób zaczyna dostrzegać zalety jakie niesie ze sobą korzystanie z usług profesjonalistów – nieudane samodzielne próby stworzenia pięknego wystroju nieruchomości niejednokrotnie kosztują sporo nerwów i pieniędzy. Zlecenie tego zadania specjaliście pozwala na zredukowanie tych niechcianych czynników oraz zapewnia satysfakcjonujący efekt, który widać już na etapie projektu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i przejrzenia portfolio projektów – tworzone dla klientów indywidualnych i firmowych pozwalają poznać jakie piękne może być wnętrze z chome.


Więcej o firmie – danie firmowe:

Fizyczny adres:

Bartosza Głowackiego 28, 58-100 Świdnica

Telefon(y):

511 100 393

Mail(e):

studio@chome.studio

Oficjalna witryna:

chome.studio

NIP:

882-19-11-267

REGON:

20429638
Województwo:

Dolnośląskie

Obszar, w którym działa firmy:

Świdnica, Dzierżoniów, Wrocław, województwo dolnośląskie

Branża:

projektowanie wnętrz, architekt wnętrz

Rate this post

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *