Co podarować koleżance na prezent?

prezent

Każdy z nas lubi dostawać i dawać prezenty. Obdarowywanie najbliższych to jeden ze sposobów, by pokazać im, jak bardzo są dla nas ważni. Okazjami idealnymi do wręczania podarunków są nie tylko urodziny czy imieniny – uczczenie ważnej daty, czy awansu w pracy, to także świetny moment, by okazać bliskiej osobie pamięć i wsparcie.

Prezent dla koleżanki

Czy odpowiednio pielęgnujesz znajomość z koleżankami z pracy, szkoły czy najbliższego otoczenia? Jeśli tak, na pewno wiesz jak ważne jest okazywanie sympatii, nawet poprzez drobne gesty. Pamiętaj o najbliższych Ci kobietach, zwłaszcza w czasie ich urodzin, imienin czy podczas przełomowych i ważnych momentów w ich życiu. Dając koleżance prezent, pokazujesz, jak bardzo ważna jest dla Ciebie relacja z nią i umacniasz Waszą więź.

Zastanawiasz się, co będzie najlepszym prezentem dla koleżanki? Nie masz pomysłu, a ważna okazja coraz bliżej? Sprawdź listę poniżej!

  • Słodycze – czyli coś, co większość kobiet uwielbia! Słodycze zawsze poprawiają nastrój, możemy po nie sięgać w sytuacjach kryzysowych czy podczas codziennej kawy, dlatego masz pewność, że prezent się nie zmarnuje. Możesz samodzielnie stworzyć koszyk pełen słodkości, lub kupić te już gotowe, dostępne w supermarketach. W internecie znajdziesz wiele stron, oferujących spersonalizowane słodycze, o różnych kształtach, kolorach, smakach, a także z napisami, dzięki czemu możesz przekazać koleżance słodką wiadomość.
  • Kwiaty – kwiaty to uniwersalny prezent, który powinien ucieszyć każdą kobietę. Estetyczny bukiecik będzie cieszył oko i stanowił ozdobę każdego wnętrza. Pamiętaj, że kwiaty często posiadają przypisaną do nich symbolikę, dzięki czemu możesz przekazać koleżance wiadomość, bez używania słów np. bez jest symbolem przyjaźni, a frezja – szacunku.
  • Książki – jeśli wiesz, że Twoja koleżanka jest molem książkowym i znasz gatunki, które lubi, możesz podarować jej książkę, która z pewnością umili niejeden wieczór. Upewnij się jednak, że nie ma ona jeszcze tej pozycji w swojej biblioteczce!
  • Biżuteria – większość kobiet kocha biżuterię! Jest to uniwersalny prezent na każdą okazję, który będzie długie lata przypominał o nas osobie obdarowanej. Jeśli znasz gust swojej koleżanki i wiesz, jakie wzory się jej podobają, możesz przebierać wśród wielu jubilerskich perełek i wybrać tę, która podkreśli charakter i styl Twojej koleżanki. W przypadku, gdy nie masz pewności, jaka biżuteria spodoba się bliskiej Ci osobie, wybierz coś z klasycznych modeli, delikatnych i subtelnych, by pasowała ona na każdą okazję i do każdej stylizacji.

prezent

Promocja Pandora 1+1

Szukasz idealnej biżuterii na prezent dla koleżanki i przy okazji, chcesz również sobie sprawić odrobinę radości? Sprawdź promocję 1+1 w sklepie Pandora, dzięki której możesz otrzymać dwie sztuki biżuterii najlepszej jakości w cenie jednej! To idealna okazja, by sprawić prezent bliskiej Ci osobie, jednocześnie dbając też o siebie – bo przecież nic nie cieszy tak, jak podwójny prezent! Promocję możesz wykorzystać również jako okazję do obdarowania większej ilości osób. Możesz wybrać klasyczną biżuterię – złote lub srebrne pierścionki, różnego rodzaju kolczyki czy naszyjniki i zawieszki. Możesz również spersonalizować prezent, tworząc dla koleżanki bransoletkę z ręcznie zdobionymi charmsami – wybierz charmsy najlepiej odpowiadające charakterowi czy stylowi Twojej koleżanki, lub takie, które opowiadają historię Waszej znajomości – korzystając z promocji 1+1, obie będziecie mogły cieszyć się wspaniałą pamiątką. Możesz wybierać spośród wielu kategorii – podróże i hobby, zwierzęta, okazje do świętowania, symbole i kolory, miłość, natura i kosmos, elementy królewskie czy refleksje, dzięki czemu bez problemu stworzysz idealną dla Was obu kompozycję.
Pandora to duńska marka, działająca od 1982 roku, charakteryzująca się najwyższą jakością wykonywanej biżuterii. Wiele elementów tworzonych jest ręcznie, przez najlepszych w swoim fachu rzemieślników. Marka przykłada również dużą uwagę do dbałości o środowisko, starając się wykorzystywać materiały, które można poddać recyklingowi, ograniczać emisję związków węgla czy używając w swoich zakładach energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Wybierając markę Pandora, sprawisz radość nie tylko bliskiej koleżance, lecz także sobie i naszej planecie!

Rate this post