Dla kogo odpowiednie są suknie ślubne rybka?

Suknia ślubna rybka

Ślub. Czy coś więcej trzeba dodawać? To dzień wyjątkowy dla każdej pary młodej. Szczególnie wtedy, kiedy mamy powiedzieć sobie przed wszystkimi, a przede wszystkim przed panem Bogiem, że darzymy siebie niepowtarzalnym uczuciem. Lista rzeczy do przygotowania i ogarnięcia nie ma końca, a my chcemy dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Podczas trwania ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego, oczy gości skierowane są na parę młodą. Oczywiście Pan Młody powinien wyglądać jak najbardziej elegancko, ale to Panna Młoda zwraca na siebie szczególną uwagę i to w jej stronę skierowana jest większość z par oczu, w związku z czym suknia ślubna Panny Młodej powinna być olśniewająca. Żeby tak było, suknia powinna być dobrana do figury Panny Młodej. Nie raz zdarza się, że Panny Młode decydują się na suknie niedopasowane do swojej sylwetki. Wygląd w takim przypadku może budzić pewne podejrzenia.

Suknia ślubna rybka – dla kogo?

Suknie ślubne rybki przeznaczone są zdecydowanie dla kobiet, które charakteryzują się niezbyt wysoką sylwetką oraz są umiarkowanie szczupłe. Chodzi o to, że suknia  ślubna rybka wydłuża naszą sylwetkę i przy dużym wzroście możemy wyglądać nieco jak szyja żyrafy co niekorzystnie wpływa na nasz wygląd. Równie ważne jest, aby nie decydować się na suknię ślubną rybka w przypadku gdy posiadamy bardzo szczupłą sylwetkę (unikniemy wtedy efektu patyczaka) oraz gdy mamy troszkę za dużo kg (wówczas na obcisłym kroju mogłyby zarysować się niedoskonałości naszego ciała).

Suknia ślubna – kto doradzi przy kupnie?

Praktycznie każdy szanujący się salon oferuje suknie ślubne rybka. Powinniśmy również otrzymać w nim wsparcie w postaci doradzenia w naszym wyglądzie. Panie obsługujące powinny znać obecne trendy oraz podstawowe zasady dobierania kroju do sylwetki ciała. W związku z tym, wybierając się do salonu sukni ślubnych nie powinniśmy się obawiać i pełnym zaufaniem podejść do zakupu najważniejszej sukni w naszym życiu.

Rate this post