Dlaczego warto zamieszkać mieszkaniu w Kiełczowie?

mieszkanie pod Wrocławiem

Wymarzony dom wcale nie musi być odległą fantazją, pojawiającą się tylko i wyłącznie w dalekich planach na przyszłość. Dzięki temu, że w okolicach Wrocławia powstaje coraz więcej nowoczesnych osiedli, na których znajdziesz nowoczesne domy w konkurencyjnej cenie, i Ciebie może być, stać na przepiękny dom z ogrodem. Doskonałym miejscem na zakup pierwszych czterech kątów są nowe mieszkania w Kiełczowie pod Wrocławiem. Dlaczego warto tam zamieszkać? Poznaj plusy tej wyjątkowej lokalizacji.

Odetchnij od zgiełku miasta, pomyśl o mieszkaniu pod Wrocławiem

Mieszkanie w dużych miastach ma swoje plusy i minusy, jednak wraz z upływem lat większość osób dostrzega znacznie więcej tych drugich i zaczyna marzyć o odpoczynku. Centrum zdaje się idealnym miejscem na okres studiów i czas w życiu, gdy wszędzie chce się mieć blisko, aby maksymalnie wykorzystać każdą chwilę i nie zatrzymywać się ani na moment. Jednak z czasem okazuje się, że wieczny pośpiech, zanieczyszczone powietrze oraz hałas, duże natężenie ruchu samochodowego oraz inne charakterystyczne dla centrum dużego miasta zjawiska, zaczynają przeszkadzać i stają się bardzo męczące. Dlatego właśnie kupując swój własny dom lub szukając taniego mieszkania we Wrocławiu, warto spojrzeć nieco dalej i zdecydować się na zakup mieszkania z ogródkiem w Kiełczowie.

Mieszkanie pod Wrocławiem to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowego gniazdka, w którym będzie im nie tylko wygodnie oraz wszędzie blisko, ale również będą mieli możliwość odpocząć. Własne cztery kąty zlokalizowane poza dużą metropolią, ale w stosunkowo niewielkiej odległości od niej to idealne miejsce na to, aby osiąść i założyć rodzinę lub po prostu cieszyć się spokojem po pracy i korzystać z uroków natury i spokojnej, choć doskonale skomunikowanej z miastem, okolicy. Choć Kiełczów jest niewielką miejscowością, to zapewnia wszystko to, co jest potrzebne do życia na co dzień: sklepy, kawiarnie, szkoły i inne placówki edukacyjne, a także rozmaite lokale usługowe i tereny zielone. W tym miejscu dobrze będą czuły się zarówno pary w różnym wieku, jak i całe rodziny oraz osoby żyjące w pojedynkę.

mieszkanie pod Wrocławiem

Zapoznaj się z ofertą developera Opti dom, który zarządza mieszkaniami z ogródkami w Alei Lawendowej.

Postaw na nowoczesne budownictwo w konkurencyjnej cenie

Dla wielu osób zakup nowego mieszkania prosto od dewelopera wydaje się czymś zupełnie nierealnym. Nowe mieszkania są często nieco droższe od tych z rynku wtórnego, jednak jeśli dobrze się poszuka i wybierze odpowiednią lokalizację, to można szybko się przekonać, że ceny wcale nie są takie zaporowe. Nowe szeregówki w Kiełczowie są o wiele tańsze niż mieszkania w centrum Wrocławia i to zarówno te prosto od dewelopera, jak i te z rynku wtórnego, często wymagające generalnego remontu. To kolejna zaleta zakupu mieszkania z ogródkiem w Kiełczowie, zamiast niewielkiego mieszkania w głośnym centrum miasta.

Decydując się na zakupienie mieszkania w Kiełczowie, nie trzeba rezygnować z dużego metrażu oraz wysokiego standardu. To idealne miejsce na to, aby znaleźć wymarzone cztery kąty, wykończone zgodnie z aktualnymi normami i wymogami budowlanymi oraz z myślą o wpasowaniu się w aktualne trendy w architekturze. Mieszkania pod Wrocławiem w Kiełczowie są nowoczesne, przestronne i doskonale skomunikowane z miastem. Ponadto zakup domku jednorodzinnego lub bliźniaka w tej okolicy daje możliwość posiadania własnego ogrodu, co jest ogromnym luksusem. Dzięki temu można w przyszłości stworzyć plac zabaw dla dzieci, wybieg dla czworonogów lub postawić piękną altanę, pod którą latem i wiosną urządzane będą przyjęcia i grille w gronie najbliższych.

Rate this post