DNV GL

DNV GL

Firma DNV GL świadczy usługi z zakresu wdrażania systemów jakościowych i bezpieczeństwa zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Z zakresu sektora usług firma zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości żywności od etapu producenta do konsumenta. Wspiera klientów w budowaniu zrównoważonej służby zdrowia oraz efektywnego zarządzania łańcuchem dostaw w celu ograniczenia ryzyka.

Oferta szkoleniowa opiera się na międzynarodowych doświadczeniach a trenerzy z wieloletnim doświadczeniem stale poszerzają swoje kompetencje. Wśród bogatego wyboru dostępne są szkolenia certyfikujące z zakresu odpowiedzialności społecznej, odpowiedzialnej w głównej mierze za czynniki generujące kryzysy w biznesie.

Organizacje biznesowe wprowadzane są w tematykę rozwiązań, jakie należy wdrożyć aby zapobiec konsekwencjom braku systemowego zarządzania w tym obszarze. Sporządzanie raportów finansowych w celu upubliczenia wyników sprzyja wiarygodności marki, dlatego warto zaznajomić się ze specjalistycznymi kursami dającymi możliwość nabycia wielu umiejętności przyczyniających się do zbudowania silnej i przyjaznej firmy.


Więcej o firmie – danie firmowe:

Fizyczny adres:

ul. Łużycka 6E, 81-537 Gdynia

Telefon(y):

664 012 114

Mail(e):

certification.pl@dnvgl.com

Oficjalna witryna:

http://www.dnvgl.pl/assurance/index.html

 

NIP:

5830009458

REGON:

190053470

Województwo:

Pomorskie

Obszar, w którym działa firmy:

Globalnie

Branża:

Certyfikacje

Rate this post

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *