Dynamiczna jazda – 3,2,1 – start!

Jesteście w posiadaniu szybkiej maszyny, która tylko czeka aż przyciśniecie prawy pedał i ruszycie zdzierając za sobą asfalt? Włóżcie kluczyki i w drogę! Czujecie pęd powietrza opływające metaliczne kształty? Zapewne tak, ale zastanówcie się nad tym czy na pewno chcecie ścigać się właśnie na drodze publicznej…

To z pewnością nie jest rozsądna decyzja, a tym bardziej nie jest legalna. Warto jednak wybrać się na jeden z dostępnych w Polsce torów samochodowych by móc dać ożyć swoim 300 lub 400 KM pod maską. Wystarczy tylko zapisać się na wstępny kurs u instruktorów, którzy pokażą nam podstawowe tricki oraz przedstawią zasady jazdy w takim miejscu. Na torze możemy poczuć się wolni, możemy uwolnić całą moc wciskając gaz do oporu na długich prostych i zaciągając hamulec ręczny na zakrętach. Jazda bokiem z pewnością będzie wymagać usług takich jak wymiana opon Tychy, ale czymże są opony w obliczu ekscytującej jazdy stawiając włosy na sztorc na każdym milimetrze naszego ciała? Dla wielu osób fascynacja szybką, dynamiczną jazdą to element, który jest składową ich codziennego życia.

Czy są serwisy, które zawodzą ?

http://cdn.morguefile.com/imageData/public/files/a/alvimann/preview/fldr_2009_04_24/file4901240590828.jpg

Niebezpieczna jazda publicznymi drogami nie jest wskazana. Jeśli chcemy pędzić, niosąc za sobą paski zużytych opon oraz tumany kurzu wybierzmy tor lub opuszczone lotniska czy duże, płaskie przestrzenie o twardej nawierzchni. W innym wypadku z pewnością będzie nam potrzebny serwis VW Warszawa, gdyż uszkodzenia samochodu będą niemal standardem. Prowadząc pojazd jak kierowca rajdowy na normalnych drogach jesteśmy także zagrożeniem – starajmy się zatem ograniczyć gaz i jedźmy przepisowo – obowiązuje 90 km/h !