Europejski Indeks Pracowników

EUINP

Europejski Indeks Pracowników to nowoczesna platforma, której celem jest ustandaryzowanie informacji na temat kandydatów biorących udział w procesach rekrutacyjnych.

EUINP pozwala firmom na znaczne usprawnienie procesu zatrudniania nowych pracowników, poprzez wymianę między rekruterkami informacji odnośnie kandydatów. System ten jest również przydatny dla samych pracowników, którzy od tej pory mogą budować swój pozytywny wizerunek i zwiększyć szanse zatrudnienia. Serwis działa zgodnie z prawem o ochronie danych osobowych, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny zarówno dla przedsiębiorstw jak i kandydatów ubiegających się o pracę. Rejestracja jest zupełnie darmowa, dzięki czemu każdy może skorzystać z tego serwisu. Zapoznaj się ze szczegółami tej inicjatywy i odwiedź stronę internetową EUINP, gdzie dowiesz się znacznie więcej.


Więcej o marce:

Fizyczny adres:

53-030 Wroclaw, Poland

Telefon(y):

+48 71 70 72 101

Mail(e):

kontakt@euinp.eu

Oficjalna witryna:

https://euinp.eu

Główni przedstawiciele:

Michael Mathias

NIP:

8992768457

REGON:

361740898

Województwo:

Dolnośląskie

Obszar, w którym działa firmy:

Europa

Branża:

HR

Rate this post

21 komentarzy

 1. Asia897

  Moim zdaniem super inicjatywa. Pracuje w HR i mam serdecznie dosyć kandydatów, przez których tylko wszyscy marnujemy swój cenny czas. Będzie to świetna motywacja zarówno dla pracodawców jak i pracowników do tego, aby zwiększyć standard przebiegu rekrutacji.

 2. Kalo

  Bardzo ciekawa rzecz, szkoda tylko, że jak zwykle pewnie usługi firmy skierowane do niszy, a nie każdego przeciętnego 'Nowaka”

 3. Paweł

  Czytałem co nieco na temat „produktu” tej firmy. Nie jestem specem w HR ale na pewno jest to coś, co może nieco dodać koloru i ożywić ten dość smutny sektor.

 4. Anderson

  Ciekawa firma z bardzo kompetentnym szefem, który posiada spółki w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Oby więcej takich firm w Polsce 🙂

 5. Sandra

  Moim zdaniem super pomysł, aż żałuję, ze sam na niego nie wpadłem. Teraz firmy mają straszne problemy z rekrutacją i brakuje kadr. To jest jakiś krok w stronę polepszenia sytuacji.

 6. hrabia34

  Nazwa brzmi bardzo poważnie – można pomylić z jakąś europejską (pochodzący z UE) instytucją, jednakże po weryfikacji – to polska firma o rdzennie polskich korzeniach, ale za to zachodniemu spostrzeganiu rynku pracy – to na duży plus! Pomysł z wprowadzeniem przez EUINP certyfikatu >>Rzetelny Kandydat<< bardzo dobry (polecam doczytać tutaj: https://euinp.eu/#form__container–long – mam nadzieję, że spowoduje to dużo pozytywnych zmian w szybkości zatrudniania kompetentnych pracowników, którzy wykazują się kreatywnością oraz są odpowiedzialni.

 7. Nick87

  Firma wygląda na rzetelną i uczciwą, dość dużo informacji można znaleźć również na stronie korporacyjnej INTER.EXPERT, która nomen omen zarządza marką EUINP. Wszystko wygląda raczej profesjonalnie 🙂

 8. maniekk

  Możecie napiszecie coś więcej na temat tego systemu, który pomagać ma zdobyć lepszą pracę?

 9. Redakcja Serwisu

  Wszystkie informacje na temat wspomnianego systemu, tj. certyfikatu Rzetelny Kandydat możesz uzyskać na stronie http://www.EUINP.eu. Certyfikat to narzędzie dedykowane pracownikom, zaś platforma EUINP czyli Europejski Indeks Pracowników to platforma i narzędzie dedykowane pracodawcom.

 10. Redakcja Serwisu

  Kalo, mamy dobrą informację – usługi EUINP dedykowane są co prawda pracodawcom, natomiast narzędzie przygotowane przez EUINP – certyfikat Rzetelnego Kandydata, może zdobyć każdy „Nowak” czy „Kowalski”.

 11. akardo

  Odkrywcze to chyba nie jest, ale życze powodzenia – w dobie imigrancji Ukraińców może to być rzeczywiście pożyteczne narzędzie

 12. Trojek

  Wydaje mi się, że gdzieś już o tym czytałem – albo przynajmniej jakaś firma miała podobne logo 🙂 Wygląda fajnie!

 13. Mika

  Jako osoba odpowiedzialna za rekrutacje, jak najbardziej popieram certyfikaty. Wielokrotnie zdarzało się bowiem, że nikt się nie zjawiał na umówionych rozmowach lub nie posiadał wymaganych przez nas kompetencji, przez co cały proces rekrutacyjny toczył się miesiącami, narażając nas tym samym na straty. To idealny sposób na uporządkowanie rynku pracy. W mojej firmie na pewno będziemy wymagać posiadania owego certyfikatu, w wielu innych na pewno też, dlatego radze go sobie wyrobić

 14. Kamiś

  Bardzo interesująca inicjatywa, mam nadzieję, że będzie jakiś postęp!

 15. dodge66

  Wydaje mi się, ze widziałem tę firmę na jakichś targach pracy we Wrocławiu, ale pewności nie mam.

 16. Walidator

  Ja tam lubię dobre inicjatywy, w ostatnim czasie gospodarka rośnie o te 2-3% rocznie i to widać! Jeżeli euinp ma sprawić, że polepszy się też szybkość zatrudniania nowych pracowników, to jest jeszcze lepiej!

 17. Miętus

  Ja bym brał w ciemno – ostatnio nie dostałem roboty, bo osoba która ubiegała się o nie wraz ze mną wylegitymowała się opinią z poprzedniego miejsca pracy… Więc jednak jakaś forma 'rzetelnego kandydata’ jest brana pod uwagę przez działy hr.

 18. kazzo

  Fajny pomysł dla osób młodych, bez większego doświadczenia

 19. Namibia

  Skorzystałam i nie żałuję – świetne uzupełnienie dla CV, pozdrawiam:)

 20. Robotny

  Nie ma się co zastanawiać, certyfikat robi robotę. 10/10

 21. Redakcja Serwisu

  Całkiem możliwe, euinp robił w czerwcu swego rodzaju 'tournee’ po całej Polsce.

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *