Globus Lighting

Oświetlenie biurowe

Energooszczędne i przyjazne dla środowiska żarówki LED, a co najważniejsze produkowane przez polskiego producenta oświetlenia LED — Globus Lighting dające aż 90% więcej światła w przeciwieństwie do tradycyjnych systemów oświetleniowych.

W ofercie Globus Lighting znajdziemy oświetlenie LED przemysłowe i specjalistyczne, głównie takie, które znajdują swoje zastosowanie w oświetleniu budynków, oświetleniu ulicy, oświetlaniu obiektów sportowych i handlowych, oświetleniu przemysłowych oraz oświetleniu hotelowych. Wszystkie komponenty oferowane i wykorzystywane przez Global Lighting są wyprodukowane w Polsce.

 

Przedsiębiorstwo Globus Lighting z Wrocławia zajmuje się produkcją specjalistycznego oświetlenia LED, tworzeniem inteligentnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych m.in. dla przemysłu, obiektów handlowych i sportowych, biurowych i hotelowych.

O Nas

Globus Lighting prowadzi własny dział badań i rozwoju, w których tworzy oświetlenie, udoskonala je oraz sprawia, że są one korzystne dla klientów pod względem ekonomicznym, jak również idealne dopasowane do wymagań i potrzeb klienta.

Globus Lighting gwarantuje mniejsze zużycia energii oraz pięcioletnią gwarancję.

Zapraszamy do kontaktu oraz na stronę internetową!

 


Więcej o firmie – dane firmowe:

Fizyczny adres:

ul. Krasińskiego 15a/3 50-449 Wrocław

Telefon(y):

+48 537119116

Oficjalna witryna:

www.globuslighting.pl

NIP:

8952030142

REGON:

22395553

Województwo:

Dolnośląskie

Obszar, w którym działa firmy:

Województwa: dolnośląskie, Polska

Branża:

Lampy przemysłowe LED

Oświetlenie do biura i magazynu.

Oświetlenie uliczne.

5/5 - (2 votes)