Halupczok

Halupczok

Halupczok to uznany producent stolarki okiennej i drzwiowej, który od roku 1988 oferuje swoje produkty na rynku krajowym oraz międzynarodowym.

Halupczok to producent wysokiej jakości produktów okiennych i drzwiowych, który od kilkudziesięciu lat wytwarza produkt najwyższej jakości ze szczególną starannością i nastawieniem na jakość, o czym świadczą liczne certyfikaty jakości, które otrzymała firma na przestrzeni lat.

Zakład produkcyjny zatrudnia jedynie fachowców, dla których prace stolarskie to pasja, dzięki czemu firma ma pewność, że wytwarzane produkty są najwyższej jakości.

Realizowane kontrakty zagraniczne z wieloma firmami z poza granic Polski pozwala firmie stale się rozwijać i podejmować decyzje o kultywowaniu dalszych działań produkcyjnych z nastawieniem na technologiczne nowinki i zmieniające się warunki klimatyczne na świecie.

Fachowo wykonane produkty w ustalonym terminie to gwarancja współpracy z firmą Halupczok, która starannie wykonuje pomiary na budowie, oferuje transport oraz profesjonalny montaż zakupionych produktów, jak i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Sprawdź pełną ofertę firmy Halupczok na oficjalnej stronie internetowej firmy.


Więcej o firmie – dane firmowe:

Fizyczny adres:

ul. Kotorska 19, 46-023 Węgry

Telefon(y):

+48 506 657 108

Oficjalna witryna:

https://www.halupczok.com.pl/

NIP:

9910039699

REGON:

532416964

Obszar, w którym działa firma:

Rynek krajowy i międzynarodowy

Branża:

Stolarstwo

Rate this post