IMS S.A.

IMS sensory media

IMS to najskuteczniejsza agencja marketingu sensorycznego, która szturmem zdobyła pozycję lidera na polskim rynku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz starannie dobranej kadrze, każda kampania okazuje się być sukcesem, który mierzony jest przede wszystkim wysokim zadowoleniem klientów oraz właścicieli sklepów. IMS specjalizuje się w marketingu sensorycznym, który umiejętnie wpływa na wszystkie zmysły klienta, tak aby ten czuł się komfortowo, chętnie dokonywał zakupów oraz wykazał chęć powrotu do danego sklepu. Ta niegdyś niedoceniana dziedzina marketingu, dziś jest koniecznością osiągnięcia sukcesu w sprzedaży. I

MS oferuje profesjonalne usługi z zakresu aromamarketingu, audiomarketingu, przeprowadza również kampanie telewizyjne i radiowe na terenie centrów handlowych. IMS realizuje również usługi z zakresu kompleksowej organizacji różnego rodzaju eventów, imprez promocyjnych, premier nowych produktów, organizacji konferencji, szkoleń oraz wyjazdów integracyjnych.

Te niepozorne czynności są przez IMS doskonale przygotowywane i opracowywane, tak aby po odbytym wydążeniu twoja marka maksymalnie zyskała na pozytywnym wizerunku. Zaufaj specjalistom IMS i zacznij wpływać na samopoczucie i satysfakcję swoich klientów.


Więcej o firmie – danie firmowe:

Fizyczny adres:

ul. Puławska 366, 02-819 Warszawa

Telefon(y):

+48 22 870 67 76

Mail(e):

biuro@ims.fm

Oficjalna witryna:

www.ims.fm

Główni przedstawiciele:

Kornacki Michał

NIP:

5252201663

REGON:

016452416

Województwo:

Mazowieckie

Obszar, w którym działa firmy:

Cała Polska

Branża:

Specjalistyczne usługi reklamowe

 

Rate this post