Jak można łatwo upiąć włosy?

Stylizacja ombre

Stylizacja włosów to usługa, która jest coraz częściej doceniana przez płeć piękną. To właśnie do kobiet głównie kierowana jest usługa fryzjerska i pomoc stylisty w doborze odpowiedniej fryzury do odpowiedniego stroju. Jakie są najpopularniejsze i najszybsze sposoby by upiąć włosy?

Wysoki węzeł to stylizacja bardzo naturalna, nie odznaczająca się niczym wyjątkowym ale w swojej prostocie jest wręcz perfekcyjna. Jest to dobry styl jeżeli chcemy szybko upiąć swoje włosy, odkryć swoją szyję czy ukazać ramiona. Jest ona polecana gdy strój jest bardzo otwarty, letni czy do sukni wieczorowej. Jedyne co trzeba zrobić to skręcić włosy na dole a następnie zrobić węzeł. Włosy muszą być długie, więc jeżeli chcemy przedłużać włosy to musi to być kilkanaście centymetrów i dopiero wówczas można zrobić węzeł.

Drugi styl chciałbym pokazać, nazywa się top-węzeł, który jest bardzo zwyczajne, ale całkiem ładny styl, i idzie bardzo dobrze z otwartej szyi, gdy chcesz pokazać ramiona, gdy strój jest bardzo otwarty, letni lub suknia wieczorowa. Trzeba tylko zacząć skręcania włosów na dole jak ten, bardzo prosty, a następnie w zasadzie po prostu zrobić węzeł. Im więcej w węźle jest odstających włosków tym lepiej – jest to naturalne zachowanie włosów, które jest pozytywnie odbierane przez ludzi. Obecnie do podtrzymania węzła stosuje się uchwytów do mocowania. Ilość umieszczonych uchwytów jest dowolna, w zależności od zapotrzebowania poszczególnych kobiet i ilości włosów do upięcia.

Innym stylem wartym zainteresowania jest kok. Koki są bardzo popularne i należą do kategorii dość niechlujnych. Mają jednak w sobie pewną magię, dzięki której niechlujstwo przeobraża się w piękno za sprawą właścicielki, która zdecydowała się na taką właśnie fryzurę. Koka zaczynamy od zrobienia kucyka, który następnie przeobrazi się w falujące za tyłem głowy włosy. Najważniejsze w takiej stylizacji jest to, żeby bałagan na naszej głowie był widoczny.

Pomysłów na stylizację włosów jest całe mnóstwo. To do nas samych należy decyzja, w jakiej fryzurze zdecydujemy się dziś wyjść i czy będzie to idealna fryzura czy może też niechlujny i cudowny zarazem kok bądź węzeł.

Rate this post