Jak wygląda impreza zorganizowana przez animatora?

Kiedy chcemy zająć się organizacją imprezy dla dzieci zależy nam na tym by impreza była ciekawa i interesująca dla dzieci. Chcemy by dzieci dobrze się bawiły i spędzały miło czas. Ostatnio popularne stało się korzystanie z usług animatora na urodziny, dlatego sprawdziliśmy dla Państwa czym różni się takie przyjęcie od tego które organizują rodzice.

Jak wygląda takie przyjęcie?

Animatorzy spędzają czas tylko na zabawie z dzieckiem dlatego też nie ma mowy o tym by to oni przygotowali również posiłki czy zadbali o zabawny wygląd naszego domu, nie organizują oni zatem przyjęcia od A do Z, ale nie to jest najistotniejsze, ponieważ w rewelacyjny sposób zajmą się oni całą grupą dzieci, tak by rodzice mieli chwilę wytchnienia.

Animatorzy na urodziny często mają w swoim repertuarze duże maskotki, przebranych animatorów, których dzieci wprost uwielbiają. Animatorzy zajmują się ciekawym spędzaniem czasu przez dzieci, dlatego bardzo często oferują oni malowanie twarzy dzieciom i inne popularne i uwielbiane przez dzieci zabawy. Farbki, które oferują animatorzy zwykle mają atesty i nie uczulają, dobrze jednak na spotkaniu wstępnym porozmawiać z animatorem z jakich produktów korzysta. Jeżeli animator wymiguje się od odpowiedzi, jest opryskliwy lub po prostu sprawia wrażenie nieprzyjemnej osoby, dobrze jest zastanowić się nad skorzystaniem z jego usług, być może warto poszukać innego animatora, któremu będziemy mogli zaufać.

Obecnie bardzo popularną formą spędzania czasu, którą prawdopodobnie zaproponuje nam animator na urodziny jest puszczenie baniek. Ale nie tych zwykłych, znanych z naszego dzieciństwa, a baniek dużych. Ogromne bańki mydlane wykonywane są za pomocą specjalnego przyrządu służącego do ich „puszczania” a także płynu dedykowanego w tym celu. Bańki wykonane ze zwykłego mydła, szamponu czy innego środka higienicznego nie mają możliwości by stać się takie duże. Produkty używane w tym celu często są sprowadzane zza granicy, lecz nie należy się obawiać ich szkodliwego działania – posiadają one wszystkie niezbędne atesty.

pinata-party-1-1473660

piniata

Zależnie od wieku, animatorzy na urodziny proponują różne ciekawe zabawy, np. własnoręczne wykonywanie mydełek zapachowych, robienie maskotek z filcu, szycie artystycznych poduszek oraz robienie witraży. Animatorzy dysponują dużą ilością ciekawych akcesoriów potrzebnych  do wykonywania rozmaitych przedmiotów, których rodzice zwykle nie są wstanie zakupić ze względu na zbyt duże koszta.

Ciekawym pomysłem, z którego animatorzy korzystają coraz chętniej jest piniata. Ta pochodząca z krajów latynoskich zabawa polega na rozbiciu dużego kartonowego stwora (zwierzęcia) i odnalezienia znajdujących się w nim skarbów: słodyczy, drobnych zabawek czy innych ciekawych przedmiotów. Dzieci uwielbiają  możliwość rozbicia piniaty i sprawia im dużą radość deszcz zabawek czy słodyczy, który spada na ich głowę gdy tylko „rozbiją” piniatę.

Warto pamiętać, że animatorzy na urodziny zajmują się nie tylko organizacją  imprez dla dzieci ale też opieką nad dziećmi na weselu. Jeżeli zatem zależy nam na tym by podczas wesela dzieci dobrze się bawiły i dały rodzicom swobodę i możliwość spędzania czasu we własnym gronie dobrze je pomyśleć o takim kąciku zabaw dla dzieci, po więcej informacji zapraszamy tutaj – TreleMorele (kliknij link).

Rate this post