Jaki kolor włosów da ci stosowanie perhydrolu?

Polacy są narodem szczególnie pomieszanym kulturowo i pochodzeniowo. Wielu naszych przodków pochodziło z dalekiej Azji, Bliskiego Wschodu,  dalekiej Północy, Bałkanów, Ukrainy czy Niemiec. Mieszanka, jaka została wytworzona sprawiła, że Polacy wyróżniają się na tle innych europejskich państw pod względem różnorodności w wyglądzie.

Perhydrol, czyli mieszanka wybuchowa?

Jeśli na tapetę weźmiemy obywateli któregoś ze skandynawskich państw zapewne będzie on blondynem o jasnej cerze, szerokim uśmiechu, mocnym uścisku i nieco przygaszonych niebieskich oczach. Jeśli zaś weźmiemy Włocha zapewne będzie to mężczyzna o wzroście około 175, o ciemnej karnacji, ciemnych kręconych włosach, dużym uśmiechu i z gęstym twardym zarostem, najczęściej będzie to jedno lub dwu centymetrowa broda. Polacy nie posiadają stereotypowego wyglądu. Jedni z nas są wysocy, inni niscy, mamy różne karnacje, odcienie włosów i kolory oczu.

perhydrol

Nowoczesne podejście do rozjaśniania a perhydrol?

Oczywiście istnieje pewien model kobiety oraz mężczyzny, do którego część społeczeństwa dąży. Wystarczy pomyśleć tylko o kolorze włosów. Z jakiegoś powodu szczególnie upodobanym jest blond. Ten jasny kolor to domena Szwedów czy Finów, w Polsce występuje rzadziej, mimo to wiele Polek stosuje w salonach fryzjerskich aby skutecznie je rozjaśnić. Obecnie już 4 na 10 młodych obywatelek Polski farbuje włosy, niemal każda z nich chociaż raz farbowała się na blond, a większość robi to regularnie. W przypadku tego koloru istnieje jednak znaczący minus – widoczne odrosty nie wyglądają atrakcyjnie. Jeśli chce się wrócić do swojego koloru należy zafarbować włosy właśnie tak, aby barwa była zbliżona do pierwotnej.

Tekst został przygotowany z pomocą: http://www.vitalitys.eu/pl/155-perhydrol

Rate this post