Jakie kabiny WC wybrać do klubu czy pubu? Postaw na wytrzymałość i odporność na zabrudzenia

łazienka w restauracji

Kabiny WC to nieodzowny element każdego pubu i klubu. Ludzie niechętnie spotykają się w miejscach gdzie nie można skorzystać z toalety. Jeżeli właściciel chce mieć spory utarg i zadowolonych klientów musi zainwestować w wygodne kabiny WC, które jednocześnie są estetyczne i funkcjonalne. O czym należy pamiętać przy takiej inwestycji? Na co warto zwrócić uwagę? Zapraszamy do lektury naszego artykułu!

Ile kabin tak naprawdę potrzebujesz?

Dostosuj ilość kabin do wielkości swojego lokalu. Jeżeli prowadzisz mały, kameralny pub z pewnością dwie kabiny okażą się być wystarczające. Jeśli jednak planujesz rozkręcić większy klub i zachęcać do odwiedzin coraz większą ilość ludzi, dodatkowa ilość kabin będzie z pewnością konieczna. Nie ma nic bardziej irytującego niż długie czekanie w kolejce do toalety, zwłaszcza w przypadku kobiet. Klienci się irytują, panie kombinują i wchodzą do męskiej toalety, dochodzi do napięć. Nie popełniaj więc tego błędu. Dodatkowo zbyt mała ilość kabin to większy problem z czystością, co może zaważyć na wizerunku Twojego lokalu.

Jakie właściwie masz możliwości?

Wiadomo, że łazienka nie jest najważniejszym miejscem w klubie i to nie na niej skupisz cały budżet i energię, jednak wbrew pozorom ona ma spore znaczenie i nieodpowiednio zaprojektowana może denerwować klientów. Na etapie projektowania całego wnętrza lokalu zaplanuj odpowiednio, w którym miejscu znajdą się kabiny i ile ich właściwie musi być. Dopasuj swoje plany do możliwości budżetowych, kabiny ładnie wkomponuj w styl klubu. Łazienka może być naprawdę ciekawym i designerskim pomieszczeniem, zwłaszcza w klubie czy też pubie, które rządzą się swoimi prawami.

Funkcjonalność

Zadbaj o to, aby kabiny były funkcjonalne i higieniczne. W tym celu zainwestuj w produkty sprawdzonego producenta. Zapoznaj się z ofertą firmy Greenpanel.pl, która posiada bogaty wybór kabin WC do pubów i klubów. Pracownicy sklepu pomogą Ci dopasować produkt do określonego stylu. Z ich pomocą nie pominiesz również żadnych wymogów sanitarnych. Dobra kabina to połączenie estetyki i funkcjonalności, odpowiednio zaprojektowana będzie łatwiejsza w utrzymaniu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

łazienka publiczna

Postaw na ciekawy styl!

Tak jak już pisaliśmy wcześniej, łazienka może być bardzo ciekawym elementem Twojego lokalu. Jeżeli twój klub jest nieco mroczny i ciemny, zainwestuj w ciemne kabiny i ciemną oprawę kolorystyczną, w łazience możesz powiesić starodawne lustra i lampy. Twój klub cechuje się stylem nowoczesnym? Pomyśl o kabinie wykonanej z jasnego drewna. Taka aranżacja świetnie wkomponuje się do jasnego wnętrza. Jak widać pomysłów na wkomponowanie kabiny WC do Twojego lokalu może być bardzo wiele, jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia.

Rate this post