Królestwo Rowerów

krolestworowerow

Królestwo Rowerów to sklep internetowy, który wyróżnia się na tle innych. Oferta sklepu skierowana jest do osób, które uprawiają jazdę rowerem zarówno hobbystycznie, jak i profesjonalnie. Firma oferuje sprzedaż rowerów różnego typu.

W asortymencie znajdują się m.in. rowery trekkingowe, crossowe, dziecięce i miejskie. Oprócz rowerów, kupisz tutaj części rowerowe, odzież kolarską, przyczepki oraz akcesoria rowerowe, takie jak bidony, kaski czy dzwonki. Nowoczesny design, funkcjonalność oferowanych produktów oraz ich cena przyczynia się do zadowolenia klientów sklepu.

Zespół Królestwa Rowerów cechuje profesjonalizm. Pracownicy sklepu to praktycy jazdy na rowerze, którzy mają ogromną wiedzę na temat sprzętu rowerowego. Konsultując się z nimi, masz możliwość uzyskania szczegółowych informacji na temat kupowanego produktu. Ponadto pomogą Ci oni w dobraniu takiego roweru, który będzie odpowiadał Twoim indywidualnym potrzebom. Cenne informacje i porady odnajdziesz na blogu, który znajduje się na stronie internetowej sklepu.


Więcej o firmie – danie firmowe:

 

Telefon(y):

516 758 148

Mail(e):

sklep@krolestworowerow.pl

Oficjalna witryna:

http://www.krolestworowerow.pl

NIP:

6423180716

REGON:

243055197

Województwo:

Śląskie

Obszar, w którym działa firmy:

Cała Polska

Branża:

Sklep rowerowy online

Rate this post