Lodziarnia Lovely

Największe porcje lodów we Wrocławiu oraz wykorzystanie do produkcji wyłącznie naturalnych składników – właśnie tym wyróżnia się lodziarnia Lovely, usytuowana w samym centrum stolicy Dolnego Śląska. To idealne miejsce dla smakoszy słodyczy, bowiem prócz lodów możemy zamówić tutaj również desery lodowe, gofry, kawy mrożone oraz świeżo wyciskane soki. Ponadto produkty posiadają bardzo atrakcyjne dla klienta ceny.

Ilość idzie w parze z jakością

Lovely w swojej działalności stawia nie tylko na ilość, ale również na jakość. Top właśnie staranny wybór wyselekcjonowanych składników sprawia, że lody Lovely zachwycają swoim smakiem oraz stale przyciągają rzesze klientów. Na uwagę zasługuje tutaj również wnętrze lodziarni – piękne, eleganckie, pastelowe. Jedno jest pewne – w Lovely można bardzo przyjemnie spędzić czas. Przekonajcie się o tym sami!

 

Lodziarnia Lovely – opinie klientów

„Pyszne lody i naprawdę duże porcje. Wspaniale, że we Wrocławiu pojawiło się takie miejsce. Zdecydowanie zaczynało tutaj brakować dobrych lodziarni, ponieważ traciły one z czasem na jakości. Z Lovely jest jednak inaczej. Szczególnie polecam sorbety – są bezkonkurencyjne – i kawy mrożone”

Alicja

„Jestem stałym klientem i za każdym razem jestem bardzo zadowolony z obsługi. Polecam wszystkim Wrocławiakom i turystom odwiedzenie Lovely i spróbowanie solidnej porcji naturalnych lodów. Na pewno się nie zawiedziecie”

Eryk

„Pierwszy raz byłam w Lovely z przyjaciółką. Od tej pory to stale miejsce naszych wypadów. Lody, gofry, kawy czy soki – wszystko jest tutaj pyszne!”

 

Rate this post

7 komentarzy

 1. Szymon

  Naprawdę dobre lody. Kto nie próbował powinien to nadrobić jak najszybciej.

 2. Klaus

  Świetna lodziarnia. Codzienne nowe smaki lodów, więc z każdą wizytą można próbować czegoś nowego. Moim faworytem są jednak lody oreo – nigdzie nie ma tak dobrych jak w Lovely!

 3. Blue

  Miejsce godne polecenia. W szczególności polecam lody o smaku belgijskiej czekolady. Niebo w ustach! Można się od nich naprawdę uzależnić!

 4. Karol

  Moja ulubiona lodziarnia próbowałem już kilkunastu smaków i każdy był mega. W planach mam spróbowanie kolejnych i coś czuję, że się nie zawiodę!

 5. Lora

  Nie wiem jak Wasze lody, ponieważ jeszcze nie próbowałam, ale gofry macie pierwsza klasa! Nigdzie indziej nie można takich dostać. Do tego kawa i już wiem, że będę miała dobry dzień.

 6. Sonia

  Jestem stalą klientką i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Bezkonkurencyjnie najlepsza lodziarnia we Wrocławiu. A już na pewno z najładniejszym wnętrzem.

 7. Klaudia

  Pyszne lody, w fajnym miejscu. Mają duży wybór smaków, co jest super.

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *