Markowe oprawki – dlaczego tyle kosztują?

markowe oprawki

Wybór najlepszego dla siebie typu okularów nie należy do łatwych zadań. Współczesny rynek oferuje szeroki wachlarz różnego rodzaju oprawek i szkieł korekcyjnych, które ponadto mają pełnić funkcje estetyczne. Czy wybór znanej marki oznacza wysoką cenę? Czy warto inwestować w drogie oprawki?

Kiedy cena oprawek okularowych równa się jakość

Wybierając spośród markowych oprawek, można często zadawać sobie pytanie, czy ich wysoka cena wynika tylko ze znanej nazwy czy jednak kryje się za tym również wysoka jakość wykonania? Jeżeli mamy do czynienia z oryginalnymi produktami, które zakupujemy w autoryzowanych sklepach stacjonarnych oraz internetowych, takich jak soczewki24.pl, nie trzeba mieć wątpliwości co do słuszności dokonanej decyzji.

Popularne współcześnie Ray-Bany które cechują się ciekawym i praktycznym designem, uważane są już za klasyczny produkt na rynku. Ponadto posiadają bardzo dobre szkła optyczne, które doskonale chronią oczy przed promieniowaniem UV oraz skutecznie absorbują światło słoneczne – nawet do 85%. Jeżeli rozważa się wybór marki Michel Kors, można być pewnym, że zyska się bardzo dobrej jakości produkt, który charakteryzuje się niezwykłą elegancją. Światowej sławy amerykański projektant, znany również ze swojej działalności filantropijnej, jest odpowiedzialny za stworzenie licznych akcesoriów, które z powodzeniem urozmaicają codzienne stylizacje.

Marki okularów doceniane przez gwiazdy show-biznesu

Za sukcesem markowych oprawek stoją wielkie nazwiska. Ray-Bany były noszone przez słynną aktorkę Marylin Monroe, robiły za wizytówkę w kultowych filmach, m. in. słynne awiatorki Toma Cruise’a w Top Gun albo w postaci Blues Brothers. Również muzycy docenili kunszt wykonania i prostotę niezwykle wytrzymałych i skutecznych okularów. W Ray-Banach występowali między innymi George Michael oraz Michael Jackson. Podobnie jest w przypadku marki Michaela Korsa, który jest jednym z ulubionych projektantów żony byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych – Michelle Obamy.

optyk

Zaledwie dwa lata temu prężnie rozwijająca się działalność amerykańskiego projektanta pod nazwą Capri Holdings Limited wchłonęła również do swojej produkcji słynne marki Versace oraz Jimmy Choo. które wiążą się z takimi gwiazdami jak Jennifer Lopez, Taylor Swift czy Angelina Jolie. Wyznacznikiem panujących trendów są również stworzone okulary przez słynnych, włoskich projektantów mody, sygnowanych nazwiskami, czyli marki Dolce & Gabbana albo Armani. Ich produkty są z chęcią wybierane przez Vicktorię Beckham, Madonnę czy Johnny’ego Deppa.

Gdzie warto kupować markowe oprawki?

Aby nie narazić się na oszustwo, należy dokonywać zakupów tylko w sprawdzonych i autoryzowanych sklepach, oferujących oryginalne, markowe oprawki okularów. Ze względu na bardzo szeroki asortyment, dostępny na rynku, warto na początku przejrzeć interesujące modele w sklepach internetowych, które posiadają również swoje salony stacjonarne, zlokalizowane w różnych regionach Polski. Interesujące marki okularów warto przymierzyć bezpośrednio na miejscu, aby wybrać oprawki idealnie dopasowane do kształtu swojej twarzy i posiadanego typu urody. Zdecydowanie ułatwi to dokonanie ostatecznego wyboru oraz przekona, że warto zainwestować w jakościowy produkt, który będzie cechował się dużą wytrzymałością i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.

 

Rate this post