Mensa Home

mensa-home

Ludzie na całym świecie, dążą do stworzenia tego wyjątkowego miejsca, gdzie będą mogli czuć się bezpiecznie, założyć rodzinę i spędzić większą część swojego życia. Mowa tutaj o domie, wyjątkowym miejscu dla każdego z nas. Jego wygląd ciągle ewoluuje, dostosowuje się do panujących czasów i zapotrzebowania, jednak pewne elementy są niezmienne i tkwią w nim przez wiele następnych lat. Mensa Home to wyjątkowy sklep, gdzie możesz odnaleźć produkty najwyższej jakości w różnorodnych stylach.

Sklep ten współpracuje z siedemnastoma czołowymi markami, które od dziesiątek lat zaopatrują w swoje produkty domy na całym świecie. Nie istotnym jest czy preferujesz styl nowoczesny, czy też tradycyjny  z pewnością Mensa Home zaspokoi twoje potrzeby.

Jednym z największych partnerów tego sklepu jest marka WMF, jej produkty zawierają w sobie nowoczesność, przepiękny styl i znaną na całym świecie niemiecką jakość. Marka ta istnieje na rynku już 150 lat, jej długoletnie doświadczenie i pasja sprawiają, ze każdy klient jest wysoce usatysfakcjonowany z ich produktów. Z kolei jeżeli preferujesz styl vintage, powinieneś zainteresować się produktami Royal Albert.

Ta marka tworzy produkty wyrafinowane o klasycznych kształtach i bogatych zdobieniach. Jej słynna zastawa wykonana z chińskiej porcelany, ręcznie zdobiona i wykończona złotem zapiera dech w piersiach każdego kto ją ujrzy. Przedstawione marki to tylko dwie z siedemnastu, z jakimi Mensa Home ma zaszczyt współpracować. Przekonaj się sam o wyjątkowości tego sklepu i zapoznaj się z jego pełną ofertą.


Więcej o firmie – danie firmowe:

Fizyczny adres:

ul. Słowiańska 22, 64-100 Leszno

Telefon(y):

570 600 340

Mail(e):

sklep@mensahome.eu

Oficjalna witryna:

MensaHome.eu

Główni przedstawiciele:

K. Kowalik

NIP:

697-10-11-914

REGON:

410263050

Województwo:

Wielkopolskie

Obszar, w którym działa firmy:

Cała Polska

Branża:

Wyposażenie kuchni

Rate this post