Nieautoryzowane usługi serwisu Ford

Niezależny serwis ford

Samochody Ford cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. W Polsce coraz chętniej decydujemy się na zakup pojazdów tej marki, doskonale zdając sobie sprawę z ich wytrzymałości, niezawodności oraz odporności na intensywną eksploatację. Jednak każdy samochód po pewnym czasie wymaga odpowiedniej obsługi zarówno w momencie pojawienia się usterek czy awarii jak i sytuacji gdy właściciel pragnie zmodernizować lub rozszerzyć jego działanie.  Niezależny serwis pojazdów marki Ford umożliwia skorzystanie z kompleksowych usług wykonywanych przez fachowców. Każdy właściciel samochodu marki Ford, niezależnie od rocznika i

modelu może skorzystać z oferowanych usług. Co więcej w przypadku konieczności naprawy pojazdu, możliwe jest skorzystanie z samochodu zastępczego co jest wyjątkowo korzystne zwłaszcza dla osób, których specyfika pracy lub prowadzony tryb życia wymaga szybkiego transportu. Nieautoryzowany serwis Ford posiada odpowiednio wyposażone stanowiska naprawcze, które umożliwiają dokładną diagnostykę pojazdu z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń. Dzięki dobremu zaopatrzeniu zarówno pojazdy zakupione na rynku europejskim jak i sprowadzone z Ameryki mogą zostać sprawnie naprawione. Serwis Ford służy pomocą zarówno użytkownikom popularnych Focusów, Fiest, jak i Mustangów, a nawet zabytkowych modeli Capri. Rocznik i model Forda nie ma znaczenia – wszystkie usługi świadczone są na wysokim poziomie dzięki aktualizowanym interfejsom diagnostycznym, które umożliwiają obsługę wszystkich wersji silnikowych. Szeroka gama działań oferowanych przez punkt jest gwarantem satysfakcji każdego klienta.

Auto detailing – piękno i ochrona samochodów

Wiele użytkowników samochodów marki Ford już od pierwszych chwil posiadania pragnie zadbać o czyszczenie i konserwację pojazdu. Działania te korzystnie odbiją się na trwałości samochodu i pozwolą na jego sprawne funkcjonowanie i idealny wygląd przez wiele lat. Pod hasłem auto detailng kryją się usługi mające na celu oczyszczenie, renowację oraz konserwacją pojazdów, które mogą ograniczać się do całego samochodu lub pojedynczych elementów. Ponadto auto detailing podzielić można  na zewnętrzny i wewnętrzny. Prace prowadzone w środku pojazdu obejmują przede wszystkim czyszczenie tapicerek, plastików oraz wszelkich akcesoriów dodatkowych. Usługę auto detailing można wykonać zarówno na starych, długo używanych samochodach jak i tych prosto z salonu.

Dzięki tego typu działaniom możliwe jest podniesienie wartości rynkowej samochodu, zwiększenie jego żywotności, a także poprawa wyglądu.

Nieautoryzowany serwis Ford – najpopularniejsze usługi

Niezależny serwis fordWśród najczęściej wykorzystywanych usług prowadzonych w serwisie Ford należy przede wszystkim dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów. Analiza działania pojazdów bardzo często wskazują znaczną ilość zanieczyszczeń stałych, które powodują zakłócenia pracy czujników hallotronowych oraz elektrozaworów. Wielu właścicieli decyduje się również na montaż instalacji gazowej w swoim pojeździe co również można przeprowadzić w nieautoryzowanym serwisie. Fachowcy pomogą dobrać właściwy rodzaj instalacji oraz zbiornik, który najlepiej sprawdzi się przy danym typie silnika. Wśród popularnych usług znajduje się również ustalenie geometrii kół 3D, demontaż ukręconej świecy żarowej, czyszczenie układów zasilania BG. Możliwe jest skorzystanie z nowoczesnej diagnostyki komputerowej Ford przy wykorzystaniu zawsze aktualnego interfejsu diagnostycznego. W serwisie można z powodzeniem skorzystać również z oryginalnych części zamiennych w przypadku konieczności wymiany zepsutego elementu. Nieautoryzowany serwis Ford oferuje również holowanie 24-godzinne samochodów osobowych oraz wykonanie przeglądów okresowych. Punkty te świadczą szerokie usługi, które umożliwiają skorzystanie z profesjonalnej pomocy zarówno przy standardowych czynnościach naprawczych jak i w przypadku pojawienia się niecodziennych, niestandardowych problemów.

Rate this post

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *