W co warto zagrać na konsoli w 2019 roku?

gry na konsole ps4

Nowy rok to idealny czas, aby rozpocząć grę w nowe gry. W co warto jest zagrać na konsoli w roku 2019? W jakie tytuły warto zainwestować zarówno czas, jak i pieniądze? Co będzie modne? A może warto jest poświęcić się nieco starszym tytułom, bardziej znanym, lub mniej znanym?

W naszym krótkim poradniku pokażemy ci kilka tytułów, które z pewnością warte będą twojej uwagi. Co więcej, postaramy się dobrać te tytuły w taki sposób, abyś nie musiał wydawać wielkich pieniędzy na nie. Tak byś bez problemu mógł znaleźć tanie gry na konsole. Jeżeli jesteś ciekawy, co znajduje się w naszym zestawieniu, to czytaj dalej! Na pewno znajdziesz coś, w co będziesz mógł grać podczas wolnych popołudni lub podczas weekendów.

Zestawienie najlepszych gier na konsole, w które warto zagrać w 2019

Jest kilka takich tytułów, które warto jest nadrobić w tym roku. Przede wszystkim mowa tutaj oczywiście o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jest to gra produkcji polskiej, a więc rozrywka rodzima, która wykonana jest na światowym poziomie i z ogromnym rozmachem. Gra oczywiście powstała na podstawie bestsellerowych książek Andrzeja Sapkowskiego. Jest to wybitne dzieło, które ujrzało światło dzienne w roku 2015 i od tamtego czasu zyskało wielką rzeszę fanów. Zdecydowanie lepiej jest grać w Wiedźmina na konsoli, ponieważ na komputerze może być problem z odtworzeniem gry w dobrej jakości. Wymagania sprzętowe co do komputerów są po prostu zbyt duże.

Kolejną pozycją, w którą warto jest w tym roku zagrać na konsoli jest Dark Souls 3, fabularna gra akcji, która z pewnością spodoba się każdemu miłośnikowi adrenaliny. Jest nieco młodsza od Wiedźmina, ponieważ wydano ją w 2016 roku, jednak także jest popularna i lubiana przez ogół użytkowników. Z ciekawostek można dodać, iż była to gra, która najszybciej sprzedawała się w historii.

Kolejną pozycją, na którą warto jest zwrócić uwagę w roku 2019, to Dead Rising 3 – bardzo dobra gra przygodowa z roku 2013. Spodoba się wszystkim miłośnikom klasyki. Można się przy niej naprawdę dobrze bawić!

gry na konsole xbox one i ps4

Dlaczego warto zainteresować się używanymi grami?

Oczywiście trzeba mieć świadomość, że kupowanie nowych, zafoliowanych gier na konsole to drogie przedsięwzięcie, ponieważ gry na konsole ps4 czy Xbox one są droższe niż te same tytuły gier, ale na komputer. Zdecydowanie lepiej jest zatem inwestować w gry używane. Gdzie jednak można kupować używane gry na konsole tak, by mieć pewność, że są sprawne i będzie faktycznie można na nich grać?

Dobrym rozwiązaniem jest kupno fizycznych gier w Internecie, na stronach takich, jak grajtanio.pl gdzie można znaleźć nie tylko używane produkty, ale także i nowe. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że sklep posiada odpowiednie standardy i sprzedaje tylko takie produkty, które faktycznie działają. Ceny w tym sklepie, w dziale z używanymi grami są bardzo atrakcyjne i dostępne na każdą kieszeń.

Jeżeli więc chcesz naprawdę zaoszczędzić pieniądze, ale zależy ci też na jakości kupowanych produktów, to zdecydowanie platforma grajtanio będzie dla ciebie odpowiednia. Znajdziesz tam nie tylko wyżej wymienione tytuły gier, ale także wiele innych!

 

 

Rate this post