Wodzirej na wesele – czy to trudny wybór?

zobacz pracę wodzireja

 Decyzja odnośnie osoby, która będzie prowadziła naszą weselną uroczystość to jedna z najtrudniejszych decyzji do podjęcia przez przyszłą Parę Młodą. Wiele młodych osób decyduje się jednak pozostać w zgodzie z tradycją i zagwarantować gościom weselnym zespół, orkiestrę, dj-a czy wodzireja. Można także zatrudnić osobę, która będzie na weselu zarówno dj-em jak i wodzirejem. Jest to zdecydowanie bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

Muzyka a DJ na wesele

Wodzirej na wesele daje pewność zapewnienia odpowiednio wysokiego poziomu puszczanej muzyki. Z zespołami bywa bardzo różnie. Czasem wersje demo są świetne, a jak przychodzi do występu na żywo mogą nam zwiędnąć uszy. Wodzirej jest zdecydowanie lepszą opcją. Oprócz niesamowitego poczucia humoru powinien także potrafić reagować w odpowiedni sposób na wszelkie niezaplanowane i nowe sytuacje podczas przyjęcia weselnego. Takowych sytuacji nie da się ominąć, choćby nie wiadomo jak szczegółowo zaplanować nasze wesele. Do niecodziennych sytuacji podczas przyjęcia weselnego można zaliczyć: problemy z nadmiarem spożytego alkoholu, zasłabnięcia czy problemy ze sprzętem muzycznym. Sytuacje te mogą popsuć nam wesele, jednak dobry wodzirej znajdzie na nie rozwiązania. Dlatego też tak pożądaną cechą każdego dobrego wodzireja na wesele jest umiejętność dostosowania się do danej sytuacji i także odpowiednie działanie.

zadanie dobre dla wodzireja

Przerobić nietaktowe sytuacje w żart – czyli o tym co musi potrafić wodzirej

Gdy ktoś odurzony alkoholem wpada na scenę i składa nowożeńcom życzenia powinien pozwolić mu dokończyć po czym odprowadzić do stolika i całą sytuację przerobić na żart. Nikt wtedy nie będzie miał osobie, która przesadziła z alkoholem niczego za złe, a wodzirej zapunktuje. Gdy Para Młoda musiałby przez cały okres trwania wesela obawiać się o takie sytuacje nie potrafiła by się odpowiednio bawić, a co za tym idzie ich wesele przynajmniej z ich perspektywy nie było by udane. Tego jednak żadna z Młodych Par nie chciałaby.

Zdecydowanie lepiej zatrudnić DJ’a na wesele i problemy nawet takiego typu będziemy mieć z głowy. Oprócz takowych sytuacji wodzirej na wesele poradzi sobie świetnie z prowadzeniem różnego rodzaju zabaw. Zabawy weselne są przez większość osób pożądane. Są bardzo wesołe i rozładowują wszelkie napięcia. Także świetnie integrują. Należy pamiętać, że wiele gości się ze sobą nie zna. W tej kwestii także pomoże wodzirej. Ma on swoje sposoby na integrację nieznajomych osób. Wodzirej więc jest pewnego rodzaju osobą wielofunkcyjną.

Działa na wielu polach i powinien być wszechstronny. Odnajdowanie się w każdej sytuacji to główna pożądana cecha każdego z wodzireja. Nie potrzebny nam będzie wodzirej, który sam jest nie śmiały i nie potrafi zapanować nad tłumem. To wodzirej przejmuje inicjatywę na ślubach. To on za wszystko odpowiada i to on jest rozliczony za wszystko po weselu przez Parę Młodą. Gdy zabawa naprawdę będzie przednia może on liczyć na dodatkowe pieniądze bądź przynajmniej na polecenie innej parze, a co za tym idzie uzyska on nowe zlecenia, które dla niego są najważniejsze.

Rate this post