Wyjątkowe zasłony Villa od Eurofiran

zasłony welwetowe

Każdemu z nas marzy się przytulne i w dodatku piękne wnętrze, z którego czerpie się przyjemność i radość z bycia.

Estetyka wykonania pomieszczenia wpływa na jego odbiór, dlatego tak ważny jest dobór dodatków, które albo ze sobą współgrają, tworząc harmonijną przestrzeń albo nie pasują do siebie, sprawiając wrażenie, że coś jest nie tak.

Ważnym elementem każdego wnętrza, zwłaszcza okien są zasłony. Dzięki ich zamontowaniu można zyskać tak wiele małym kosztem! Jeśli szukasz nietuzinkowych kotar o przyjemnym w dotyku materiale, skutecznie chroniących przed słońcem, zasłony Villa są wprost idealne.

Dlaczego warto wybrać te zasłony? Czym się charakteryzują i dlaczego są niezbędnym elementem wyposażenia Twojego mieszkania?

Zasłony i światło

Ile daje odpowiednio dozowane światło w domu! Grę cieni można dowolnie aplikować. Promienie słońca przenikające przez okna i firanki ocieplają wnętrze, dając piękną poświatę. Często jednak bywa tak, że słońce razi tak mocno, że wzbudza to u nas frustrację.

Na pomoc przychodzą zasłony, które nie tylko są lepszą alternatywą dla rolet ze względu na ekologię i materiał wykonania, ale są też piękną dekoracją! Dlaczego się nie skusić i nie ułatwić sobie życia?

Zasłony zastąpią w bardziej minimalistycznym wnętrzu i firanki, i dekoracje w postaci obrazów czy plakatów. Skutecznie zaciemnią wnętrze, w którym chcemy się zrelaksować lub popracować. Uczynią je bardziej przytulnym. Nie da się ukryć, że są małą wizytówką właścicieli.

Zasłanianie okien może okazać się miłą rutyną. Zasunięcie kotar oznacza, że teraz jest czas dla nas, że potrzebujemy ciszy i prywatności. Rozsunięcie ich automatycznie rozpoczyna nowy dzień, kiedy wszystko się budzi. Przy pięknym widoku za oknem przychodzi ochota, by wziąć kubek kawy i po prostu podziwiać wschodzące słońce.

Jakie są rodzaje zasłon?

Do każdego wnętrza pasują inne materiały, kolor i tekstura. Inne zasłony będą pasować do sypialni, gdzie potrzebuje się więcej prywatności, a inne do salonu. Wszystko zależy od upodobań i efektu, jaki chcemy uzyskać.

W zależności od preferencji istnieje bardzo szeroki wybór materiałów. Jeśli zależy nam, by materiał nie przepuszczał promieni słonecznych, warto wybrać ten o wyższym stopniu zacienienia. Kryterium tego stopnia będzie wpływał na satysfakcjonujący wybór.

Dlaczego zasłony zaciemniające cieszą się dużą popularnością? Nie dosyć, że są łatwo dostępne, to efektownie zdobią wnętrze.

Materiały zasłaniające to idealna opcja dla osób, które lubią długo spać i potrzebują do tego odpowiednich warunków. Prócz tego, że zasłony chronią przed przegrzaniem i mają doskonałe właściwości akustyczne, są dobrą barierą dla ciekawskich sąsiadów czy przechodniów na ulicy.

Więcej zalet zasłon zaciemniających Villa

Aksamitne zasłony, mimo że wyglądają na bardzo ciężkie i masywne, nie muszą być ciężkie. Możesz się o tym przekonać, przeglądając naszą ofertę sklepu. Chcemy, by materiał, z którego wykonujemy zasłony, nie tylko cieszył oko, ale był też praktyczny.

Nasze zasłony się nie odkształcają, wzorowo zachowują nadany kształt. W przypadku aksamitu zawsze trzeba mieć na uwadze, że czasem wymagać on może wygładzenia czy wyczesania, a przede wszystkim, że nie można go prać w pralce. Najlepiej czyścić go w pralni, ale jest to naprawdę mała cała w porównaniu z tym, co daje. Niczym więcej nie trzeba się absolutnie martwić.

zasłony villa

Wybór zasłon

Jeśli zależy Ci na szybkim zaaranżowaniu wnętrza i wyjątkowym materiale, dobrze trafiłeś. Zasłony welwetowe Villa są gładkie w dotyku o charakterystycznym dla aksamitu połysku. Mają wbudowaną taśmę marszczącą, która zawiera tunel do upięć na karniszu drążkowym. Zdecydowanie przyczynia się to do łatwego i szybkiego montażu. Dostępna jest też opcja z 10 szerokimi przelotkami.

W naszej ofercie znajdziesz dwa rozmiary zasłon: 140X250 albo 1140X270  w różnych kolorach. Od pudrowego różu, złoty, musztardowy czy grafitowy.

Przekonaj się, że wybór zasłon Villa to czysta przyjemność, która nigdy nie będzie się kończyć, nawet jak już zasłonisz okna przed snem!

Rate this post