Kancelaria Rafał Kufieta

kancelaria kufieta logo

Kancelaria prawna Rafała Kufiety we Wrocławiu oferuje obsługę prawną z różnych dziedzin prawa. Pańskiej sprawie przyjrzy się zespół doświadczonych prawników. Każdy z prawników posiada określone specjalizacje, dzięki czemu może świadczyć pomoc prawną w najlepszy możliwy sposób.

Prawnicy działają w określonych specjalizacjach, w celu niesienia pomocy klientom i osobom poszkodowanym. Przykłady specjalizacji, jakimi zajmują się prawnicy, to ochrona dłużnika umowy, inwestycje budowlane czy windykacja należności. Poza działaniem w konkretnej specjalizacji, prawnik może udzielić Państwu odpowiedzi na pytania z innych dziedzin prawa. Doświadczeni prawnicy posiadają bowiem szeroką wiedzę z zakresu całego prawa.

Wraz z zespołem prawników współpracują adwokaci oraz radcy prawni, co wpływa pozytywnie na skuteczność prowadzonych działań.

Miasta, w jakich udzielane są porady i czynności prawne, znajdują się na Dolnym Śląsku (Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Nysa) oraz w województwie opolskim (Kędzierzyn – Koźle, Opole) i w województwie śląskim (Katowice, Gliwice, Rybnik). Szeroki zakres działania umożliwia niesienie pomocy większej liczbie osób.

Oferta kancelarii jest kierowana do klientów firmowych i indywidualnych. Usługi prawne są świadczone także dla osób, które nie dysponują wystarczającą ilością środków finansowych. Dzięki temu, każdy może skorzystać z szerokiego zakresu pomocy prawnej.

Rafał Kufieta

Rafał Kufieta – właściciel wrocławskiej kancelarii prawnej


Więcej o firmie – dane firmowe:

Fizyczny adres:

ul. Dmowskiego 3/9, 50-203 Wrocław

Telefon(y):

Prawnik 24/h:

+48 703 502 800

Oficjalna witryna:

www.kancelariakufieta.pl

NIP:

8971789170

REGON:

022124498

Województwo:

Dolnośląskie

Obszar, w którym działa firmy:

Województwa: dolnośląskie, opolskie i śląskie

Branża:

Prawo


Poznaj opinie na temat firmy: Kancelaria prawna Kufieta Wrocław

10 komentarzy

 1. Jan

  Nasza firma otrzymała wsparcie od zespołu prawników z kancelarii Pana Rafała. Usługi są wykonywane przejrzyście, z objaśnieniem wszystkich zasad prawnych.

 2. Anita – Opole

  Skorzystaliśmy z mężem z usług kancelarii i jesteśmy zadowoleni. Polecam

 3. Katarzyna Kowal

  Polecam usługi kancelarii Pana Rafała Kufiety. Bardzo profesjonalne podejście, duże doświadczenie i ogromna wiedza. Każdy prawnik powinien mieć tak dużą dozę cierpliwości i umiejętności w zakresie prawa. Kancelaria na Dolnym Śląsku godna zaufania.

 4. Janusz

  Posiadam niewielkie przedsiębiorstwo – korzystałem z usługi ”obsługa przedsiębiorstw”. Trzeba przyznać, że prawnicy porządnie podchodzą do każdej sprawy i działają na korzyść klienta. Polecam ich usługi!

 5. Anna S.

  Prawnicy z kancelarii godni polecenia! Rzetelne działanie i zaangażowanie w sprawę klienta. Polecam.

 6. Maciek

  Pan Rafał Kufieta ma dobre podejście do każdego klienta. Prawnicy w pełni zajęli się moją sprawą. Polecam usługi kancelarii.

 7. Rafał N.

  Kilka tygodni temu miałem okazję skorzystać z usług kancelarii. Szybkie rozwiązanie sprawy, profesjonalne podejście. Polecam.

 8. Pani Maria

  Skorzystałam z usług kancelarii prawnej we Wrocławiu – polecam każdemu z problemem natury prawnej. Rzetelne działanie, zawsze szybko, na korzyść klienta

 9. Jacek

  Niedawno zakończyła się sprawa, podczas której doradztwo pełnili prawnicy z kancelarii prawnej Pana Rafała Kufiety. Polecam skorzystanie z usług kancelarii.

 10. Joanna Siwiec

  Polecam usługi, jakie oferuje kancelaria! Po raz pierwszy korzystałam z usług prawnika i nieco się obawiałam na samym początku, bo nie wiedziałam czego się spodziewać. Polecam wszystkim, zaangażowany zespół i duże doświadczenie.

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *