Kancelaria Rafał Kufieta

Kancelaria Kufieta Logo

Kancelaria prawna Rafała Kufiety we Wrocławiu oferuje obsługę prawną z różnych dziedzin prawa. Pańskiej sprawie przyjrzy się zespół doświadczonych prawników. Każdy z prawników posiada określone specjalizacje, dzięki czemu może świadczyć pomoc prawną w najlepszy możliwy sposób.

Prawnicy działają w określonych specjalizacjach, w celu niesienia pomocy klientom i osobom poszkodowanym. Przykłady specjalizacji, jakimi zajmują się prawnicy, to ochrona dłużnika umowy, inwestycje budowlane czy windykacja należności. Poza działaniem w konkretnej specjalizacji, prawnik może udzielić Państwu odpowiedzi na pytania z innych dziedzin prawa. Doświadczeni prawnicy posiadają bowiem szeroką wiedzę z zakresu całego prawa.

Wraz z zespołem prawników współpracują adwokaci oraz radcy prawni, co wpływa pozytywnie na skuteczność prowadzonych działań.

Miasta, w jakich udzielane są porady i czynności prawne, znajdują się na Dolnym Śląsku (Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Nysa) oraz w województwie opolskim (Kędzierzyn – Koźle, Opole) i w województwie śląskim (Katowice, Gliwice, Rybnik). Szeroki zakres działania umożliwia niesienie pomocy większej liczbie osób.

Oferta kancelarii jest kierowana do klientów firmowych i indywidualnych. Usługi prawne są świadczone także dla osób, które nie dysponują wystarczającą ilością środków finansowych. Dzięki temu, każdy może skorzystać z szerokiego zakresu pomocy prawnej.

Rafał Kufieta

Rafał Kufieta – właściciel wrocławskiej kancelarii prawnej

Kancelaria Kufieta w mediach

naszemiasto Wrocław

 

Kancelaria Kufieta – kanał na YouTubeWięcej o firmie – dane firmowe:

Fizyczny adres:

ul. Dmowskiego 3/9, 50-203 Wrocław

Telefon(y):

Prawnik 24/h:

+48 703 502 800

Oficjalna witryna:

www.kancelariakufieta.pl

NIP:

8971789170

REGON:

022124498

Województwo:

Dolnośląskie

Obszar, w którym działa firmy:

Województwa: dolnośląskie, opolskie i śląskie

Branża:

Prawo

Social media – Rafał Kufieta oraz Kancelaria Prawna Kufieta:

Linked In logo

 

 

fb logo

 

 

Kancelaria Kufieta – KRS

KRS NIP REGON Kancelaria Kufieta

5/5 - (23 votes)

Poznaj opinie na temat firmy: Kancelaria prawna Kufieta Wrocław

23 komentarze

 1. Jan

  Nasza firma otrzymała wsparcie od zespołu prawników z kancelarii Pana Rafała. Usługi są wykonywane przejrzyście, z objaśnieniem wszystkich zasad prawnych.

 2. Anita – Opole

  Skorzystaliśmy z mężem z usług kancelarii i jesteśmy zadowoleni. Polecam

 3. Katarzyna Kowal

  Polecam usługi kancelarii Pana Rafała Kufiety. Bardzo profesjonalne podejście, duże doświadczenie i ogromna wiedza. Każdy prawnik powinien mieć tak dużą dozę cierpliwości i umiejętności w zakresie prawa. Kancelaria na Dolnym Śląsku godna zaufania.

 4. Janusz

  Posiadam niewielkie przedsiębiorstwo – korzystałem z usługi ”obsługa przedsiębiorstw”. Trzeba przyznać, że prawnicy porządnie podchodzą do każdej sprawy i działają na korzyść klienta. Polecam ich usługi!

 5. Anna S.

  Prawnicy z kancelarii godni polecenia! Rzetelne działanie i zaangażowanie w sprawę klienta. Polecam.

 6. Maciek

  Pan Rafał Kufieta ma dobre podejście do każdego klienta. Prawnicy w pełni zajęli się moją sprawą. Polecam usługi kancelarii.

 7. Rafał N.

  Kilka tygodni temu miałem okazję skorzystać z usług kancelarii. Szybkie rozwiązanie sprawy, profesjonalne podejście. Polecam.

 8. Pani Maria

  Skorzystałam z usług kancelarii prawnej we Wrocławiu – polecam każdemu z problemem natury prawnej. Rzetelne działanie, zawsze szybko, na korzyść klienta

 9. Jacek

  Niedawno zakończyła się sprawa, podczas której doradztwo pełnili prawnicy z kancelarii prawnej Pana Rafała Kufiety. Polecam skorzystanie z usług kancelarii.

 10. Joanna Siwiec

  Polecam usługi, jakie oferuje kancelaria! Po raz pierwszy korzystałam z usług prawnika i nieco się obawiałam na samym początku, bo nie wiedziałam czego się spodziewać. Polecam wszystkim, zaangażowany zespół i duże doświadczenie.

 11. Martyna

  Pełen profesjonalizm i rzetelność. Polecam szczególnie do obsługi przedsiębiorstw, bo stąd znam kancelarię. Korzystam z usług kancelarii w swojej firmie. Prawnicy mają obszerną wiedzę, dzięki której rozwiązują najbardziej skomplikowane sprawy w szybkim tempie.

 12. Darek

  To kancelaria, której zaufałem kilka lat temu. Jak dotąd nie zawiodłem się. Bardzo polecam.

 13. Monika

  Ja w kancelarii pana Rafała uzyskałam konkretną i rzetelną pomoc w sprawie z zakresu prawa pracy.

 14. Damian

  Prawnik, z którym się konsultowałem w mojej sprawie był bardzo pomocny, rzeczowy i konkretny. Według mnie kancelaria zasługuje na uznanie.

 15. Paweł

  Z prawnikami z tej kancelarii konsultuję każdą umowę przed podpisaniem. Jak zaczynałem rozkręcać swój biznes to niestety podpisałem umowę, która okazała się bardzo niekorzystna w skutkach. Z kancelarią pana Kufiety na szczęście udało się rozwiązać tę sprawę jak najbardziej korzystnie. Od tej pory już regularnie konsultuję umowy z prawnikiem i nigdy więcej nie powtórzyła się sytuacja z moich początków.

 16. Joanna

  Polecam z własnego doświadczenia. Prawnicy wykazują się ogromną wiedzą i dużym zaangażowaniem w sprawę klienta. Jeśli komuś zależy na szybkim i skutecznym działaniu to kancelaria pana Kufiety jest dla niego.

 17. Mikołaj

  Polecam przedsiębiorcom i klientom indywidualnym.

 18. Ewa

  Kancelaria nastawiona na klienta. Pełen profesjonalizm. Dla prawników z kancelarii Kufieta nie ma spraw niemożliwych do rozwiązania.

 19. Mikołaj D

  Kancelaria Kufieta z Wrocławia to sprawdzony partner w usługach prawnych! Mówię to jako szef firmy, z którą współpracuje już kilka lat!

 20. Misza76

  Uprzejmi adwokaci, znający się na rzeczy, zdecydowanie można rekomendować wszem i wobec!!

 21. Roman

  Serdecznie polecam tę kancelarię! Kancelaria Kufieta sprostała problemowi, przed którym zostałem postawiony, dziękuję.

 22. waldymar

  Przykład rzetelnej współpracy prawnej to właśnie Kancelaria Kufieta – nie dziwię się, ze opinie na temat tej kancelarii są tak dobre.

 23. pablowroclaw

  Doskonała opieka prawa podczas toczenia się sporu ze sporu cywilnego, jestem pełen uznania i optymizmu 🙂

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *