Profesjonalne mycie ręczne samochodów

czyszczenie tapicerki

Każdy z nas mył kiedyś samochód na podwórku. Wiemy jak niewdzięczne jest to zadanie. Wymaga zakupienia odpowiednich preparatów i gąbek do czyszczenia. Musimy poświęcić wiele czasu by doczyścić samochód. Nie zawsze dysponujemy tym czasem i nie mamy zapału do wykonania tego zadania. Pozostaje też przecież kwestia woskowania po umyciu. Należy zaznaczyć, że nie jest to taka prosta sprawa jak się wydaje. Całość też wychodzi dość drogo. Lepiej, więc udać się do profesjonalnej myjni parowej gdzie jej pracownicy zrobią to za nas. Co ważne, z doskonałą znajomością tematu.

Doskonała obsługa w parowej myjni ręcznej

Profesjonalna myjnia dotykowa z kadrą znającą się na swojej pracy to dla nas świetne rozwiązanie. Pracownicy ręcznej myjni parowej zauważą każde zabrudzenie i będą wiedzieli, co mają z nim zrobić. Dobiorą odpowiednie preparaty i narzędzia do wykonania usługi, będzie ona dostosowana do naszych oczekiwań.

Korzystanie z usług profesjonalistów ma następujące zalety:

  • Mycie nadwozia odbywa się przy pomocy płynu zmiękczającego brud i gąbek zapobiegających zarysowaniu lakieru. Obejmuje również czyszczenie progów i nadkoli.
  • Nadwozie to też szyby a więc mamy dostępne ich mycie na zewnątrz i wewnątrz. Końcowym etapem jest suszenie. Po wysuszeniu następuje naniesienie warstwy wosku, który zabezpiecza karoserię prze warunkami atmosferycznymi. Lakier nie ulega zniszczeniu.
  • W parowej myjni ręcznej możemy również liczyć na kompleksowe sprzątanie wnętrza auta. Odkurzanie podłogi, tapicerki, bagażnika, czyszczenie dywaników. Jeżeli jest taka potrzeba możemy skorzystać z prania tapicerki i regeneracji elementów plastikowych.

Coś na brak czasu

pranie tapicerkiMyjnia parowa dotykowa jest zdecydowanie warta polecenia. Jeżeli jednak nie mamy na nią czasu, są inne rozwiązania. Należą do nich myjnie samoobsługowe. Zapewniają szybsze mycie, lecz nie tak dokładne. Jest kilka rodzajów takich miejsc.

  • Pierwszym z typów są myjnie portalowe. Samochód jest parkowany w odpowiednim miejscu, specjalne maszyny poruszają się po torach dokonując czyszczenia. Najlepsze są te ze szczotkami wykonanymi z materiału zbliżonego do filcu.
  • Kolejna na liście są myjnie tunelowe. W przypadku tego rodzaju, auto jest przeciągane przez ciąg urządzeń myjących.
  • Najczęściej spotykany rodzaj myjni na naszym terenie to myjnie bezdotykowe samoobsługowe. Stanowią szybkie i łatwe w obsłudze rozwiązanie. Działają na zasadzie myjki ciśnieniowej. Pozwalają spłukać nam zabrudzenia używając stosownych preparatów. Zależnie od modelu dostępne są różne programy, takie jak woskowanie czy nanoszenie warstwy ochronnej na lakier

Każde czyszczenie ma swoje zalety

Obecnie nie musimy myć auta na własnym podwórku. Możemy wybrać odpowiadającą nam formę myjni parowej i tam dokonać czyszczenia. Każde z opisanych powyżej rozwiązań jest wygodne. Wybór zależy jedynie od nas i naszych oczekiwań. Niezależnie od wybranej opcji nasze auto będzie dobrze umyte.

Dane firmy

Lack Protect Wrocław
Kosmetyka Samochodowa

Adres: ul. Monte Cassino 16B, 51-681 Wrocław

Mail: info@lackprotect.pl

Telefon: +48 602 398 326 , +48 789 312 334

www: Lack Protect – Pielęgnacja aut Wrocław

Rate this post