Przebudzenie

logo_przebudzenie

„Przebudzenie” to Ośrodek gwarantujący skuteczną terapię uzależnień, zapewniający anonimowość oraz komfortowe warunki pobytu w miejscu otulonym zielenią.

O Nas

Ośrodek położony jest na tyle daleko, aby zapomnieć o hałaśliwym zgiełku miasta i na tyle blisko, aby odwiedziny najbliższych nie sprawiały kłopotów z dojazdem.

Ośrodek terapii uzależnień „Przebudzenie” to miejsce dla osób, które pragną zerwać z nałogiem i odmienić swoje dotychczasowe życie. Prowadzimy skuteczną terapię uzależnień –  wspieramy walkę z nałogiem alkoholowym, uzależnianiami behawioralnymi, czy też uzależnieniem od narkotyków.

Wieloletnie doświadczenie i praktyka w walce z uzależnieniami pozwoliły nam na opracowanie sprawdzonego programu terapeutycznego, dzięki któremu dostaniesz szansę na rozwiązanie swoich problemów i odzyskanie wiary w sens życia.

Pacjent jest dla Nas priorytetem, dlatego nasze relacje z nim są oparte na wzajemnym szacunku, dyskrecji, wiedzy, a przede wszystkim zrozumieniu.

W ośrodku leczenia uzależnień „Przebudzenie”, Twoja przyszłość jest w dobrych rękach. Zespół wyróżnia maksymalne zaangażowanie, oddanie się misji terapeutycznej i empatia względem Pacjenta, dzięki czemu wszystkie osoby mogą liczyć na wsparcie, zrozumienie i spokój.

Nasza kadra to lekarze psychiatrzy, pielęgniarki, psychologowie, certyfikowani specjaliści i instruktorzy terapii uzależnień oraz pracownicy wspomagający.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień zapewni poprzedzoną detoksykację organizmu kompleksową terapią. Obejmuje ona indywidualną psychoterapię, warsztaty terapeutyczne, a także zajęcia grupowe – takie połączenie pozwoli na osiągnięcie najlepszych wyników leczenia.

Podczas pobytu, nauczysz się kontrolować emocje, radzić sobie z pokusą powrotu do nałogu, ostatecznie żyć w abstynencji. Wykonaj pierwszy krok, dzięki któremu zbliżysz się do życia w trzeźwości.


Więcej o firmie – dane firmowe:

Fizyczny adres:

ul. Polna 46, 55-114 Wisznia Mała

Telefon(y):

+48 733 123 300

+48 695 415 873

Oficjalna witryna:

https://osrodekprzebudzenie.org/

NIP:

9141564436

REGON:

022510959

Województwo:

Dolnośląskie

Obszar, w którym działa firmy:

Województwa: dolnośląskie

Branża:

Ośrodki i terapie uzależnień

Social media – Przebudzenie Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

fb logo

 

 

4.9/5 - (32 votes)

 

 

 

ośrodek_przebudzenie_od_zewnątrz (1)

jadalnia_w_przebudzeniu (1) (1)

łóżka_pojedyncze_w_ośrodku_przebudzenie (1)

sala_terapii_grupowej (1)

sala_w_ośrodku_przebudzenie (1) (1)

sala_wypoczynkowa_ośrodek_przebudzenie (1)

siłownia_w_ośrodku_przebudzenie (1) (1)

26 komentarzy

 1. Bożena

  Z czystym sumieniem polecam Ośrodek terapii uzależnień „Przebudzenie”, panuje tam wspaniała i przyjazna atmosfera, specjaliści fachowo pochodzą do każdej osoby indywidualnie. Opieka psychologiczna i terapeutyczna jest na najwyższym poziomie, w placówce znajdziemy profesjonalną pomoc i zrozumienie.

 2. Alicja

  Dziękuje wszystkim pracownikom Przebudzenia, którzy przyczynili się do mojego sukcesu. Nie sądziłam, że będę pisała te słowa, kiedy przyjechałam do Ligoty Pięknej jedyne o czym myślałam, to natychmiastowa chęć powrotu do domu. W ośrodku byłam 2 miesiące i wiem, że była to słuszna decyzja, gdyż do tej pory jestem cały czas trzeźwa. Atmosfera, kadra i wyżywienie na najwyższym poziomie.

 3. Bartosz

  Jestem szczęśliwy i niezmiernie wdzięczny za pomoc, którą uzyskałem w Przebudzeniu, okazano mi tam wielkie serce, a przede wszystkim zrozumienie. Bez pomocy i wsparcia terapeutów sam nie dałbym sobie rady.

 4. Rafał

  Ośrodek „Przebudzenie” zlokalizowany jest w okolicach Wrocławia w otoczeniu zieleni, co czyni go przyjazną placówką dla Pacjenta udającego się na terapię uzależnień. Udając się tam, wiedziałem, że droga do sukcesu nie będzie łatwa, ale z pewnością było warto. Należy się wielki szacunek i słowa uznania dla pracowników pełniących swoje obowiązki w „Przebudzeniu”.

 5. Piotr

  Ośrodek Przebudzenie jest placówką godną polecenia, ekipa z tego miejsca postawiła mnie na nogi, wiem, że bez ich pomocy sam nie dałbym sobie rady. Po spędzeniu 5 tygodni w Ligocie Pięknej jestem szczęśliwym mężem, ojcem, synem. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i skuteczną terapię.

 6. Jarosław

  Mogę wszystkim polecić ten ośrodek z całego serca, przez miesiąc więcej dowiedziałem się o sobie i moim problemie, niż przez całe moje życie. Kadra prowadzi terapię na najwyższym poziomie, dziękuje za pomoc którą otrzymałem, szczególnie dziękuje Pani Dominice, która najbardziej zaangażowała się w mój problem.

 7. Katarzyna

  Podczas pobytu w Przebudzeniu dokonała się we mnie wielka przemiana. Terapeuci pozwolili mi zrozumieć jak groźne jest moje uzależnienie oraz jakie niesie za sobą konsekwencje. Pokazano mi jak można z nim walczyć oraz stworzono komfortowe warunki terapii. Polecam wszystkim, którzy chcą podjąć walkę z uzależnieniem i żyć godnie bez nałogu.

 8. Monika

  Nałóg alkoholowy był czynnikiem, który doprowadził mnie prawie na dno. Jestem bardzo wdzięczna pracownikom, którzy pomagali mi wyjść z nałogu. Bez wsparcia i zrozumienia ze strony pracowników, nie dałabym sobie prawdopodobnie rady. Cieszę się, że postanowiłam udać się na terapię, gdyż zrobiłam coś dobrego dla rodziny, ale przede wszystkim dla siebie.

 9. Wojciech

  W ciągu kilku lat mojego uzależnienia odwiedziłem wiele ośrodków, gdzie leczą uzależnienia od alkoholu, ale dopiero w Przebudzeniu zrozumiałem jak niszczyło mnie moje uzależnienie. Dzisiaj cieszę się każdym moim trzeźwym dniem.

 10. Damian

  Polecam placówkę, profesjonalna pomoc i kadra z szeroką wiedzą i doświadczeniem, terapeuci podchodzą z empatią, a w swoich działaniach są skuteczni. Osoby chcące zmiany, mogą oddać się w ręce profesjonalnego zespołu ośrodka terapii uzależnień „Przebudzenie”.

 11. Arleta

  Świetna kadra i atmosfera, dobre miejsce dla ludzi chcących pomocy, ale nie mogących poradzić sobie ze swoim uzależnieniem. Pół roku temu pomogli mi odnaleźć właściwą drogą i wrócić do trzeźwego życia.

 12. Lidia

  Zdecydowanie polecam ten ośrodek terapii uzależnień, pomógł mojemu mężowi wyjść z nałogu. Mąż jest trzeźwy już od 4 miesięcy, początkowo miał udać się tylko na detoks, ale wspólnie zdecydowaliśmy, że odbędzie terapię. Dziękuje kadrze z Przebudzenia za pomoc!!

 13. Gosia29

  Polecam tą placówkę – profesjonalna pomoc, serdeczni i empatyczni ludzie, którzy do każdego podchodzą indywidualnie i nieszablonowo, skuteczni w swoich działaniach.

 14. Dorota

  Bardzo dziękuję za pomoc w wyjściu z uzależnienia najbliższej mi osoby. Pomogli państwo przetrwać mojemu mężowi w najtrudniejszych chwilach jego życia za co jestem bardzo wdzięczna. Czasem wsparcie bliskich nie wystarcza, trzeba zwrócić się po pomoc do specjalistów takich jak zespół ośrodka Przebudzenie

 15. Antoni Niedźwiedź

  Wspaniała atmosfera i ludzie, ośrodek Przebudzenie pomógł mi odbić się od dna i stanąć na nogi. Dziękuję i pozdrawiam.

 16. Janek

  Z całego serca naprawdę dziękuje ludziom z PRZEBUDZENIA, którzy zaangażowali się w moją sprawę nałogu… myślałem że nie ma dla mnie ratunku, ale marzenie o trzeźwym życiu znowu stało się możliwe dzięki pomocy z ośrodka i tak też się stało. Pozdrawiam szczególnie Panią Dominikę i Marysię, dwie anielice o wielkim sercu

 17. Mateusz

  W imieniu swoim i całej mojej rodziny pragnę podziękować wszystkim z Przebudzenia, którzy zaangażowali się w sprawę mojego ojca. Mój tato dopiero po pobycie w państwa ośrodku uświadomił sobie jaką krzywdę wyrządzał innym, a w szczególności sobie. Szczerze nie oczekiwałem wiele, bo było już wiele prób podejścia..ale to co uczynili specjaliści Przebudzenia zasługuje na medal

 18. Izabela Skorupa

  Dzięki temu ośrodkowi udało mi się dosłownie przebudzić i odzyskać szansę na godne życie. Cieszę się, że trafiłam właśnie tutaj, wcześniejsze ośrodki nie dawały tak swobodnej atmosfery i poczucia komfortu, a co najważniejsze ludzi o wielkim sercu.

 19. Piotr

  Ośrodek Przebudzenie pozwolił mi na rozpoczęcie nowej, trzeźwej drogi życia. Pragnę podziękować wszystkim osobom które tam pracują, cały czas mnie motywowali i nigdy nie wątpiły we mnie i nie pozwalały mi samemu zwątpić w siebie. Wsparcie i zrozumienie innych ludzi w problemie, którym jest alkoholizm to kluczowa sprawa.

 20. Agata

  Z czystym sumieniem mogę polecić ten ośrodek każdej osobie, która boryka się z uzależnieniem. Wspaniała kadra, miejsce pełne zieleni, pyszne domowe obiady i oczywiście pełna anonimowość.

 21. Doriann

  Godny polecenia ośrodek, który pomógł mojemu bratu wyjść z alkoholizmu, ogromne wsparcie, świetna terapia. Brat dostał nadzieję na nowe, lepsze życie.

 22. Michał

  Chcę naprawić szkody, które wyrządziłem. Dlatego też pracuję nad sobą każdego dnia. Nie jest łatwo, jednak warto. Chcę odzyskać swoje życie i życzę tego wszystkim, którzy mają problem z alkoholem. Warto wybrać się na terapię. Walczcie o siebie. Ja właśnie w Ośrodku Przebudzenie odzyskałem wiarę w samego siebie.

 23. Aleksandra

  Ośrodek Przebudzenie był moim pierwszym ośrodkiem dla osób uzależnionych. Nie mogę porównać z innymi, jednak w tym było wszystko czego potrzebowałam. Przeszłam ciężką drogę, jednak było warto.

 24. Paweł

  Miałem poważny problem z alkoholem. W końcu za namową rodziny postanowiłem wybrać się na terapię. Sprawdzaliśmy różne ośrodki i ostatecznie postanowiliśmy, że udam się do Ośrodka Przebudzenie pod Wrocławiem. Był to bardzo dobry wybór.

 25. Paweł

  W Przebudzeniu pod Wrocławiem poznałem bardzo dużo wartościowych osób, od których mogłem się uczyć. Bardzo wam wszystkim dziękuję. Pomogliście mi wybrać trzeźwą drogę.

 26. Klaudia

  Terapia w ośrodku przebudzenie odmieniła moje życie. Do wszystkich, którzy chcą walczyć – tutaj otrzymacie bardzo dobrą pomoc. Trzymajcie się 🙂

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *