Przebudzenie

Ośrodek Przebudzenie

„Przebudzenie” to Ośrodek gwarantujący skuteczną terapię uzależnień, zapewniający anonimowość oraz komfortowe warunki pobytu w miejscu otulonym zielenią.

O Nas

Ośrodek położony jest na tyle daleko, aby zapomnieć o hałaśliwym zgiełku miasta i na tyle blisko, aby odwiedziny najbliższych nie sprawiały kłopotów z dojazdem.

Ośrodek terapii uzależnień „Przebudzenie” to miejsce dla osób, które pragną zerwać z nałogiem i odmienić swoje dotychczasowe życie. Prowadzimy skuteczną terapię uzależnień –  wspieramy walkę z nałogiem alkoholowym, uzależnianiami behawioralnymi, czy też uzależnieniem od narkotyków.

Wieloletnie doświadczenie i praktyka w walce z uzależnieniami pozwoliły nam na opracowanie sprawdzonego programu terapeutycznego, dzięki któremu dostaniesz szansę na rozwiązanie swoich problemów i odzyskanie wiary w sens życia.

Pacjent jest dla Nas priorytetem, dlatego nasze relacje z nim są oparte na wzajemnym szacunku, dyskrecji, wiedzy, a przede wszystkim zrozumieniu.

W ośrodku leczenia uzależnień „Przebudzenie”, Twoja przyszłość jest w dobrych rękach. Zespół wyróżnia maksymalne zaangażowanie, oddanie się misji terapeutycznej i empatia względem Pacjenta, dzięki czemu wszystkie osoby mogą liczyć na wsparcie, zrozumienie i spokój.

Nasza kadra to lekarze psychiatrzy, pielęgniarki, psychologowie, certyfikowani specjaliści i instruktorzy terapii uzależnień oraz pracownicy wspomagający.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień zapewni poprzedzoną detoksykację organizmu kompleksową terapią. Obejmuje ona indywidualną psychoterapię, warsztaty terapeutyczne, a także zajęcia grupowe – takie połączenie pozwoli na osiągnięcie najlepszych wyników leczenia.

Podczas pobytu, nauczysz się kontrolować emocje, radzić sobie z pokusą powrotu do nałogu, ostatecznie żyć w abstynencji. Wykonaj pierwszy krok, dzięki któremu zbliżysz się do życia w trzeźwości.


Więcej o firmie – dane firmowe:

Fizyczny adres:

ul. Leszczynowa 29, 55-114 Ligota Piękna

Telefon(y):

+48 733 123 300

+48 695 415 873

Oficjalna witryna:

http://osrodekprzebudzenie.org/

NIP:

9141564436

REGON:

022510959

Województwo:

Dolnośląskie

Obszar, w którym działa firmy:

Województwa: dolnośląskie

Branża:

Ośrodki i terapie uzależnień

Social media – Przebudzenie Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

fb logo

 

 

Przebudzenie
4.9 (98.06%) 31 votes

11 komentarzy

 1. Bożena

  Z czystym sumieniem polecam Ośrodek terapii uzależnień „Przebudzenie”, panuje tam wspaniała i przyjazna atmosfera, specjaliści fachowo pochodzą do każdej osoby indywidualnie. Opieka psychologiczna i terapeutyczna jest na najwyższym poziomie, w placówce znajdziemy profesjonalną pomoc i zrozumienie.

 2. Alicja

  Dziękuje wszystkim pracownikom Przebudzenia, którzy przyczynili się do mojego sukcesu. Nie sądziłam, że będę pisała te słowa, kiedy przyjechałam do Ligoty Pięknej jedyne o czym myślałam, to natychmiastowa chęć powrotu do domu. W ośrodku byłam 2 miesiące i wiem, że była to słuszna decyzja, gdyż do tej pory jestem cały czas trzeźwa. Atmosfera, kadra i wyżywienie na najwyższym poziomie.

 3. Bartosz

  Jestem szczęśliwy i niezmiernie wdzięczny za pomoc, którą uzyskałem w Przebudzeniu, okazano mi tam wielkie serce, a przede wszystkim zrozumienie. Bez pomocy i wsparcia terapeutów sam nie dałbym sobie rady.

 4. Rafał

  Ośrodek „Przebudzenie” zlokalizowany jest w okolicach Wrocławia w otoczeniu zieleni, co czyni go przyjazną placówką dla Pacjenta udającego się na terapię uzależnień. Udając się tam, wiedziałem, że droga do sukcesu nie będzie łatwa, ale z pewnością było warto. Należy się wielki szacunek i słowa uznania dla pracowników pełniących swoje obowiązki w „Przebudzeniu”.

 5. Piotr

  Ośrodek Przebudzenie jest placówką godną polecenia, ekipa z tego miejsca postawiła mnie na nogi, wiem, że bez ich pomocy sam nie dałbym sobie rady. Po spędzeniu 5 tygodni w Ligocie Pięknej jestem szczęśliwym mężem, ojcem, synem. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i skuteczną terapię.

 6. Jarosław

  Mogę wszystkim polecić ten ośrodek z całego serca, przez miesiąc więcej dowiedziałem się o sobie i moim problemie, niż przez całe moje życie. Kadra prowadzi terapię na najwyższym poziomie, dziękuje za pomoc którą otrzymałem, szczególnie dziękuje Pani Dominice, która najbardziej zaangażowała się w mój problem.

 7. Katarzyna

  Podczas pobytu w Przebudzeniu dokonała się we mnie wielka przemiana. Terapeuci pozwolili mi zrozumieć jak groźne jest moje uzależnienie oraz jakie niesie za sobą konsekwencje. Pokazano mi jak można z nim walczyć oraz stworzono komfortowe warunki terapii. Polecam wszystkim, którzy chcą podjąć walkę z uzależnieniem i żyć godnie bez nałogu.

 8. Monika

  Nałóg alkoholowy był czynnikiem, który doprowadził mnie prawie na dno. Jestem bardzo wdzięczna pracownikom, którzy pomagali mi wyjść z nałogu. Bez wsparcia i zrozumienia ze strony pracowników, nie dałabym sobie prawdopodobnie rady. Cieszę się, że postanowiłam udać się na terapię, gdyż zrobiłam coś dobrego dla rodziny, ale przede wszystkim dla siebie.

 9. Wojciech

  W ciągu kilku lat mojego uzależnienia odwiedziłem wiele ośrodków, gdzie leczą uzależnienia od alkoholu, ale dopiero w Przebudzeniu zrozumiałem jak niszczyło mnie moje uzależnienie. Dzisiaj cieszę się każdym moim trzeźwym dniem.

 10. Damian

  Polecam placówkę, profesjonalna pomoc i kadra z szeroką wiedzą i doświadczeniem, terapeuci podchodzą z empatią, a w swoich działaniach są skuteczni. Osoby chcące zmiany, mogą oddać się w ręce profesjonalnego zespołu ośrodka terapii uzależnień „Przebudzenie”.

 11. Arleta

  Świetna kadra i atmosfera, dobre miejsce dla ludzi chcących pomocy, ale nie mogących poradzić sobie ze swoim uzależnieniem. Pół roku temu pomogli mi odnaleźć właściwą drogą i wrócić do trzeźwego życia.

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *