Opinie o firmie Torsystem Butzbach sp. z o.o.

Torsystem logo

Jeśli poszukujesz bramy przemysłowej do swojego obiektu lub ramp przeładunkowych to Torsystem Butzbach Sp. z o.o. jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej z tych sytuacji. Szeroka oferta bram przemysłowych pozwala na wybranie produktu do nawet najbardziej wymagającego klienta.

Asortyment firmy Torsystem Butzbach sp. z o.o.

Proponowane przez nas rozwiązania to bramy przemysłowe, bramy szybkobieżne, bramy segmentowe, bramy rolowane i harmonijkowe. Znajdują zastosowanie w halach i magazynach, centrach logistycznych, supermarketach i zakładach produkcyjnych. Rampy przeładunkowe, z językiem uchylnym i wysuwnym, są najlepszym rozwiązaniem by wyrównać różnicę poziomów między samochodem ciężarowym a magazynem. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, możemy zagwarantować, że otrzymasz bramę przemysłową o długim okresie eksploatacji, nawet do 10 lat.

Torsystem Butzbach sp. z o.o. – opinie klientów

“Razem z mężem szukaliśmy odpowiednich bram do naszego magazynu pod Warszawą. Chcieliśmy trafić na firmę, w której dostaniemy bramy, rampy przeładunkowe i najlepiej montażystów. Wszystko udało nam się znaleźć w Torsystem. Pomoc profesjonalistów od samego początku, aż do zakończenia montażu. Polecam wszystkim!”

Alicja z Poznania

“Szukałem bramy do swojego warsztatu samochodowego. Od początku byłem nastawiony na kupno bramy harmonijkowej. W Torsystem trafiłem na doradcę techniczno-handlowego, który zaproponował mi kupno bramy segmentowej i przedstawił zalety bramy wykonanej z włókna szklanego. Cieszę się, że dałem się namówić na tę bramę. Super!”

Mariusz ze Wschowy

“Zanim trafiłem na Torsystem szukałem bram w różnych punktach na terenie Dolnego Śląska. Chciałem dowiedzieć się jak najwięcej o modelach bram przemysłowych. Moim wymaganiom podołała tylko firma z Kamieńca Ząbkowickiego. Widać, że mają duże doświadczenie i wiedzę”

Krzysztof z Gdyni

28 komentarzy

 1. Waldemar

  Porządny serwis, świetni doradcy odnośnie sprzedaży bram!

 2. Dariusz

  Jestem stałym klientem i doceniam szeroki wybór producentów u Torsystem

 3. krzysiek77

  Jako stały klient, mogę z całą pewnością polecić Torsystem jako przedsiębiorstwo rzetelne i terminowe!!

 4. Dagmara P.

  Współpracuję z firmą Torsystem już 2 lata. Razem z firmą jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości sprzedanych bram.

 5. Bartosz

  Naprawdę profesjonalna obsługa, duży zakres oferty bram automatycznych!

 6. Holender

  Fachowa obsługa, zepsuła mi się brama hangarowa i potrzebowałem natychmiastowej reakcji. Kryzys zażegnany szybko i sprawnie!! więc śmiało mogę polecić firmę.

 7. Patryk

  Solidna firma, od razu wzięli się do roboty po zgłoszeniu awarii. Dzięki temu nie miałem przestoju.

 8. Grzegorzewski D.

  Firma godna polecenia, zresztą sam trafiłem z polecenia 🙂 Widać dobra i fachowa robota sama sobie robi reklame

 9. Witek P.

  Jak chcecie mieć porządnie zrobione to warto skorzystać z Torsystem

 10. Krystyna

  Polecam. Solidna firma, bardzo miła obsługa i przede wszystkim ludzie którzy się znają na tym co robią.

 11. Mikołajski

  Zdecydowanie najlepszy dostawca bram oraz wszelkiego rodzaju rozwiązań dla bram w Polsce. Wszystko na czas, przemyślana strategia działania, bardzo polecam Torsystem!

 12. Poltergeist

  Firmę Torsystem polecić mi kolega – także przedsiębiorca – do tej pory korzystałem z rozwiązań kilku firm jednocześnie, wybierając tę, która akurat miała tzw. „wolne terminy”. Pomyślałem, że warto spróbować z firmą specjalistyczną (owszem, droższą) i zobaczyć jak będzie się kształtowała współpraca. Jestem bardzo zadowolony, gdyż każde zlecenie na montaż nowoczesnych bram jest realizowane szybko, na naprawdę wysokim poziomie technicznym.

 13. Mirosław_64

  Torsystem to bardzo solidna firma oferująca nie tylko super obsługę i serwis, ale także bramy od bardzo rzetelnego niemieckiego producenta, jakim jest Buztbach – już sam fakt o tej współpracy może świadczyć o tym, że jest firma na poziomie „AAA”. Polecam i dałbym najwyższą ocenę, gdyby oczywiście tutaj takowe były.

 14. Mateusz

  Bardzo rzetelna firma, z którą współpracuję już od wielu miesięcy. Poleciłem ją także dwóm swoim partnerom biznesowym, wszyscy są zadowoleni.

 15. Tomasz Jaskuła

  Poszukiwałem firmy zajmującej się montażem dużych bram przesuwnych do hangarów – trafiłem w końcu z polecenia właśnie na Torsystem. Jestem bardzo zadowolony z nawiązania współpracy – moim zdaniem świetny kontrahent, któremu warto zaufać i powierzyć najtrudniejsze technicznie prace na własnym obiekcie.

 16. Dominika

  W naszej rozrastającej się firmie poszukiwaliśmy specjalistów od bram spiralnych. Po długim zastanawianiu się, zdecydowaliśmy się na Torsystem – to była i wciąż jest dobra współpraca!

 17. Tadeusz

  Firma Torsystem to przedsiębiorstwe godne zaufania, na skalą nie tylko polską ale także zagranicę !!

 18. Mikołaj

  osobiście nawiązałem współpracę z Torsystem przeszło rok temu – do tej pory wykonali dla naszej spółki 4 zlecenia – wszystko bez żadnych opóźnień i problemów technicnych, polecam – Mikołaj

 19. Wojciech P

  Jestem bardzo zadowolony z dość długiej już współpracy- głownie w wymiarze działań serwisu tej firmy! Szczerze polecam wszystkim firmom szukającym wsparcia w obsłudze serwisowej bram przemysłowych.

 20. Kamil Wojnowski

  Dziękuję za sprawną realizację montażu bram hangarowych – Torsystem to prawdziwi profesjonaliści!

 21. Jan

  Przedsiębiorstwo godne zaufanie – precyzja w działaniu ponad wszystko, z pełnym zadowoleniem polecam!

 22. Tomasz Kierun

  Jako jedyna firma w Polsce robią tak zaawansowane projektowo bramy hangarowe!

 23. Denis

  Zamówiliśmy dla naszej firmy bramy do chłodni – zaoferowali po pierwsze ciekawy projekt, a po drugie bardzo atrakcyjną cenę. Wiem też, że Torsystem posiada szybki serwis bram – póki co oczywiście wszystko działa bezawaryjnie, ale dla tych, którzy poszukują firmy, która zajmuje się także przeglądami to cenna informacja. Jako przedstawiciel firmy – polecam.

 24. Paweł – Inowrocław

  Dziękujemy za realiację nowoczesnej bramy w Jednostce Straży Pożarnej 🙂

 25. dann78

  Mamy niewielką firmę, ale specjalistyczną, wykonujemy od podstaw jachty – Torsystem wykonał dla nas bramę, która dopasowana jest tak, że z jachtem bez przeszkód możemy wyjechać na zewnątrz – świetna sprawa!

 26. krzysztofiński

  Torsystem robi bramy bardzo duże, z doskonałą mechaniką i obsługą serwisową, bardzo bardzo polecam tych profesjonalistów

 27. Ślimak

  Bardzo profesjonalna i doświadczona firma, polecam zwłaszcza do montażu dużych bram hangarowych na wymiar – lepszej firmy w Polsce nie znajdziecie w tym aspekcie.

 28. Mikuś

  Ja ze swojej strony mogę polecić bardzo dobry i terminowy serwis bram – na lepszy i bardziej świadomy swojej wiedzy do tej pory nie trafiłem.

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *