Opinie o firmie Torsystem Butzbach sp. z o.o.

Jeśli poszukujesz bramy przemysłowej do swojego obiektu lub ramp przeładunkowych to Torsystem Butzbach Sp. z o.o. jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej z tych sytuacji. Szeroka oferta bram przemysłowych pozwala na wybranie produktu do nawet najbardziej wymagającego klienta.

Asortyment firmy Torsystem Butzbach sp. z o.o.

Proponowane przez nas rozwiązania to bramy przemysłowe, bramy szybkobieżne, bramy segmentowe, bramy rolowane i harmonijkowe. Znajdują zastosowanie w halach i magazynach, centrach logistycznych, supermarketach i zakładach produkcyjnych. Rampy przeładunkowe, z językiem uchylnym i wysuwnym, są najlepszym rozwiązaniem by wyrównać różnicę poziomów między samochodem ciężarowym a magazynem. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, możemy zagwarantować, że otrzymasz bramę przemysłową o długim okresie eksploatacji, nawet do 10 lat.

Torsystem Butzbach sp. z o.o. – opinie klientów

“Razem z mężem szukaliśmy odpowiednich bram do naszego magazynu pod Warszawą. Chcieliśmy trafić na firmę, w której dostaniemy bramy, rampy przeładunkowe i najlepiej montażystów. Wszystko udało nam się znaleźć w Torsystem. Pomoc profesjonalistów od samego początku, aż do zakończenia montażu. Polecam wszystkim!”

Alicja z Poznania

“Szukałem bramy do swojego warsztatu samochodowego. Od początku byłem nastawiony na kupno bramy harmonijkowej. W Torsystem trafiłem na doradcę techniczno-handlowego, który zaproponował mi kupno bramy segmentowej i przedstawił zalety bramy wykonanej z włókna szklanego. Cieszę się, że dałem się namówić na tę bramę. Super!”

Mariusz ze Wschowy

“Zanim trafiłem na Torsystem szukałem bram w różnych punktach na terenie Dolnego Śląska. Chciałem dowiedzieć się jak najwięcej o modelach bram przemysłowych. Moim wymaganiom podołała tylko firma z Kamieńca Ząbkowickiego. Widać, że mają duże doświadczenie i wiedzę”

Krzysztof z Gdyni

4 komentarze

 1. Waldemar

  Porządny serwis, świetni doradcy odnośnie sprzedaży bram!

 2. Dariusz

  Jestem stałym klientem i doceniam szeroki wybór producentów u Torsystem

 3. krzysiek77

  Jako stały klient, mogę z całą pewnością polecić Torsystem jako przedsiębiorstwo rzetelne i terminowe!!

 4. Dagmara P.

  Współpracuję z firmą Torsystem już 2 lata. Razem z firmą jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości sprzedanych bram.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Pola zaznaczone * są wymagane.

Twój Komentarz: *

Nick: *

E-mail: *

Strona www: