Golden Care

Golden Care Logo

Sieć placówek medycznych Golden Care Polska funkcjonuje na terenie Wrocławia od 2011 r. Właśnie wtedy rozpoczęła się historia naszej firmy, gdy otworzyliśmy pierwszą placówkę na ul. Kukuczki 5/6, upamiętniającej imię największego autorytetu wśród polskich himalaistów – Jerzego Kukuczki.

Historia Golden Care

Impulsem do powstania pierwszej placówki Golden Care, była chęć zadbania o zdrowie Rodziny i Przyjaciół dr Tomasza Szczepańskiego, w której Pacjenci mieli dostać bezkompromisową opiekę medyczną najlepszych specjalistów.

Stworzyliśmy sprawną Organizację, której zaufało 40 000 Sympatyków z województwa dolnośląskiego. Nasze placówki medyczne powstały po to, aby dbać o zdrowie Naszego Pacjenta i wyleczyć go ze wszystkich dolegliwości, z którymi się zmaga.

Wiemy jaką wartość ma życie ludzkie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby prowadzona diagnostyka trwała najkrócej jak to tylko możliwe.  Centrum Medyczne Golden Care we Wrocławiu to nowoczesna placówka zlokalizowana w kameralnym otoczeniu. Oferujemy kompleksową opiekę medyczną dla dzieci i dla dorosłych, nasz zespół obejmuje prawie wszystkie specjalizacje lekarskie.

Lokal został wyposażony w modernistyczną pracownię USG, realizujemy badania laboratoryjne rozmaitego typu oraz inne świadczenia medyczne. W skład Golden Care, oprócz Centrum Medycznego, Oddz. Kukuczki, wchodzą jeszcze: Centrum Medyczne Golden Care Oddz. Dedala i Klinika Golden Care, Bulwar Dedala.

Centrum Medyczne Golden Care, Oddział Dedala znajduje się na terenie pierwszego we Wrocławiu lotniska na łąkach Gądowa. Placówka powstała w 2018 r., charakterem przypomina ona nie tyle co typową przychodnię, a raczej ośrodek SPA o nowoczesnym wystroju. Oferujemy kompleksowe usługi medyczne w przystępnych cenach.

Klinika Golden Care, Bulwar Dedala została otwarta w 2019 r., tutaj mogą Państwo wykonać najbardziej skomplikowane badania z zakresu chorób wewnętrznych, angiologii, gastrologii, kardiologii, endokrynologii w zaledwie parę godzin. Pomiędzy przerwami podczas badań, mogą Państwo zrelaksować się w specjalnie przygotowanych pokojach wypoczynkowych.

Nasze Centra Medyczne oferują korzystne i elastyczne abonamenty dla Pacjentów, ich wybór zalecamy, jeżeli Państwo często korzystają ze świadczeń medycznych, a jednocześnie chcą zachować balans cenowy.

W celu zapoznania się z pełną ofertą abonamentów i oferowanych przez Nas usług, zapraszamy do odwiedzenia placówek Golden Care lub zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej naszej firmy.


Więcej o firmie – dane firmowe:

Fizyczny adres:

Klinika ul. Bulwar Dedala 9, 50-570 Wrocław

Przychodnia ul. Kukuczki 5/6, 50-570 Wrocław

Telefon(y):

+48 71 733 66 50

+48 692 44 99 99

Oficjalna witryna:

https://www.goldencare.pl

NIP:

8992723414

REGON:

021639800

Województwo:

Dolnośląskie

Obszar, w którym działa firmy:

Województwa: dolnośląskie

Branża:

Medycyna i badania

Social media – Golden Care Opieka Medyczna

fb logo

 

 

5/5 - (33 votes)

40 komentarzy

 1. Maria

  Od kilku lat korzystam z usług Golden Care, jestem bardzo zadowolona, usługi i personel na najwyższym poziomie.

 2. Norbert

  Polecam usługi oferowane przez firmę Golden Care, profesjonalne podejście do pacjenta, ludzie pracujący tam posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie. Chciałbym mieć taką dużą cierpliwość jak pracujący tam lekarze.

 3. Rafał

  Polecam z własnego doświadczenia, pracownicy wykazują się dużym zaangażowaniem w sprawy pacjenta. Działają szybko i skutecznie, zachęcam wszystkich do odwiedzenia i skorzystania z ich usług!

 4. Renata

  Bardzo dobrzy specjaliści, w rzeczowy i skrupulatny sposób przedstawiono mi wyniki badań, a następnie zaproponowano wszystkie możliwe metody leczenia.

 5. Małgorzata

  Wysokiej klasy diagnostyka, lekarze mają przyjazne i empatyczne podejście do dzieci. Szukają przyczyny, a nie leczą objawy. Jeżeli ktoś zastanawia się czy udać się do Golden Care, to tak, warto!

 6. Piotr

  Lekarze pracujący tam są kompetentni, znają się na rzeczy. Ponadto nienaganna i sympatyczna obsługa. Wybierając się w przyszłości do lekarza, na pewno ponownie wybiorę usługi placówek medycznych Golden Care.

 7. Anna

  Jestem bardzo zadowolona z usług i podejścia do pacjenta przez pracowników Golden Care. Podczas wizyty otrzymałam wszystkie informacje, które rozwiały moje wątpliwości. Dokładna i bardzo szczegółowa diagnostyka, polecam!

 8. Stanisław

  Kilka tygodni temu miałem okazję skorzystać z usług oferowanych przez Klinikę Golden Care. Nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa, zapewniają profesjonalne podejście do pacjenta, diagnostyka jest prowadzona szybko i skrupulatnie, a ceny przystępne dla każdego.

 9. Martyna

  Od 3 lat uczęszczamy z rodziną do Golden Care, jesteśmy bardzo zadowoleni z szerokiego wachlarza badań, który oferują. Lekarze mają odpowiednie podejście do najmłodszego pacjenta, a z mężem nie ukrywamy, że jest to dla nas ważne, szczególnie, że mamy małe dzieci.

 10. Oliwia

  Chciałbym serdecznie podziękować za rozpoznanie mojej dolegliwości. Pani doktor szczegółowo rozpisała mi jak należy postępować po przeprowadzonych badaniach i otrzymanych wynikach. Lekarze indywidualnie podchodzą do każdego, realizując kompleksowe badania.

 11. Dominik

  Wizytę w Golden Care wspominam dobrze, wizyta została przeprowadzona rzeczowo i zrozumiale, a doktor miał do mnie bardzo podejście, co myślę jest ważne podczas wizyty lekarskiej. Wystrój placówki bardzo nowoczesny, dla pacjentów zostały przygotowane specjalne pokoje gdzie mogą się zrelaksować podczas przerw pomiędzy badaniami.

 12. Sonja

  Jestem bardzo zadowolona po wizycie w Poradni Chirurgii Plastycznej w Golden Care. Miałam wykonywany zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym wiele razy, ale najbardziej zadowolona jestem po wizycie u doktora Wiktora Czyżaka w Golden Care. Polecam wszystkim, pan doktor profesjonalnie i z fachem w ręku wykonuje powierzane zabiegi!

 13. Aneta

  Byłam w Centrum Medycznym Golden Care pierwszy raz i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Skrupulatnie przeprowadzono ze mną wywiad, postawiono diagnozę, a następnie wdrożono leczenie. Dzięki doktorowi Szczepańskiemu zaoszczędziłam sporo czasu, pieniędzy i zdrowia.

 14. Paweł

  W klinice Golden Care miałem wykonywany zabieg uroflowmetri, przeprowadzany przez dr Radosława Piszczka. Zabieg był przeprowadzany w komfortowych i niekrępujących warunkach. Badanie wcześniej było uzgodnione z personelem w rejestracji, a następnie zaproponowano dogodne terminy do wykonania badań.

 15. Barbara

  Bardzo komfortowa i nowoczesna placówka. W Golden Care wykonałam dwa badania – gastroskopii i kolanoskopii u dr Dudkowiaka i dr Wieczorka. Lekarze bardzo doświadczeni i profesjonalni w wykonywanym zawodzie. Miejsce jest wyjątkowo przyjazne i komfortowo przystosowane do takich zabiegów.

 16. Bartosz

  Dobrze wspominam wizyty w Golden Care, ośrodek stosuje nowoczesną diagnostykę z zakresu endokrynologii, badanie wykonywała dr Anna Otlewska. Moje problemy z tarczycą od lat były źle diagnozowane a lekarze je „leczyli”. Wizyty u dr Anny Otlewskiej pozwoliły mi na zaoszczędzenie zdrowia i powrotu do pełni sił. Polecam placówkę i pozdrawiam Panią doktor!

 17. Krzysztof

  Od ponad roku uczęszczam do Golden Care wraz z moim synem, który ma problemy neurologiczne, mianowicie padaczkę dziecięcą. Nowo wdrożone leki i informacje które uzyskałem od Pana doktora Leszka Kowalczyka sprawiły, że napady u syna przestały się nasilać.

 18. Katarzyna

  Klinika z bardzo nowoczesnym sprzętem, przyjaznym personelu. Panie na recepcji służą pomocą, są bardzo cierpliwe i wyrozumiałe. Wizytę odbyłam u doktora Tomasza Szczepańskiego, jeden z najlepszych a może i najlepszy u jakich byłam! Polecam i pozdrawiam

 19. Łukasz

  Wizyta była bardzo konkretna. Wizytę u dr Małgorzaty Chmury wspominam dobrze, rozwiązano mój problem z żywieniem. Otrzymałem informacje w sposób profesjonalny bardzo obrazowo i rzeczowo. Pani doktor była bardzo sympatyczna oraz życzliwa, udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. W moje ocenie godny polecenia lekarz, polecam.

 20. Maciek

  Chciałbym podziękować za rozpoznanie mojej dolegliwości i dokładne wyjaśnienie wszelkich wątpliwości jakie pojawiły się w trakcie wizyty. Pan doktor Arnold Karbowski po zbadaniu mnie szczegółowo wyjaśnił sposób dalszego leczenia i przyjmowania leków. Polecam na przyszłość wizyty w Golden Care wszystkim mężczyznom!

 21. Karolina Wrona

  To moja druga wizyta w Golden Care, tym razem wykonywałam badanie krwi. Zawsze mdleje w takich momentach. Poinformowałam o tym pielęgniarkę, od razu wiedziała się jak zachować. Położyła mnie na łóżku, po pobrania kazała mi jeszcze poleżeć, nie zostawiała mnie samej. Dzięki temu czułam się pewnie. Niestety byłam już w miejscach, w których mojego ostrzeżenia nie potraktowali poważnie i przewróciłam się z krzesła. Golden Care bardzo dobrze traktuje swoich pacjentów!

 22. Weronika Kara

  Jestem bardzo zadowolona z kliniki Golden Care. Dostałam zalecenia do usunięcia pieprzyka na twarzy. Trochę bałam się, że pozostanie po nim blizna, ale zabieg został świetnie przeprowadzony i teraz po kilku miesiącach nie ma już żadnego śladu!!

 23. Monika i Krzyś

  Mamy w Golden Care wykupiony abonament. Często chodzimy z córką do lekarza. Nie zdarzyło nam się czekać w kolejce dłużej niż 10 minut. Wszystko jest nam też zawsze szczegółowo tłumaczone.

 24. Roma

  Do Golden Care chodzę do kardiologa i jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi. Lekarz ma bardzo duże doświadczenie oraz tłumaczy w bardzo prosty sposób.

 25. Patryk

  Chodzę z synem do pediatry, syn ma 2 lata. Lekarz badania przeprowadza szybko, ale bardzo sprawnie. Kamil nie płacze u lekarza, więc jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z Golden Care.

 26. Maciek

  Golden Care to bardzo nowoczesna placówka. Zawsze wszystko jest sterylnie posprzątane. Dodatkowo jest tutaj bardzo dużo udogodnień dla pacjentów. Ostatnio czekałam pomiędzy badaniami i zaproponowali mi odpoczynek w specjalnej sali dla osób, które właśnie oczekują na badania.

 27. Dagmara

  Jestem chora na cukrzycę i chodzę regularnie do doktor Joanny Kluz. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą z dużą wiedzą 🙂

 28. Łukasz

  Chodzę regularnie do Pani Olgi – psychologa. Robimy duże postępy, czuję się coraz lepiej. Jestem bardzo zadowolony z terapii, spokojnie mogę polecić.

 29. Anna

  Nasz syn ma padaczkę, zabieramy go do Golden Care do neurologa. Dzięki dobranym lekom oraz wnikliwej diagnostyce stan Tomka się poprawia, napady przestały się nasilać.

 30. Marek R

  W Golden Care wykonywałem gastroskopię. Dostałem znieczulenie, badanie trwało kilka minut. Wszystko przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Wcześniejsza gastroskopia, którą wykonywałem w innym miejscu była dla mnie gorsza.

 31. Dawid Krupowski

  W golden care byłem na usg stawu skokowego. Bardzo miły i doświadczony lekarz, dokładnie wykonał badanie. Dodatkowo miejsce bardzo czyste, a pracownicy uśmiechnięci 🙂

 32. Grzesiek

  Diagnostyka na najwyższym poziomie, lekarze bardzo zaangażowani w swoją pracę i dodatkowo bardzo sympatyczni, polecam tę klinikę

 33. Milena

  Czyste i nowoczesne miejsce, zabieram tutaj syna do psychologa

 34. Kinga W

  W Golden Care byłam u gastrologa i pomógł rozwiązać mi moje problemy żołądkowe. Od wielu miesięcy bolał mnie brzuch, poszłam na gastroskopie, dostałam tabletki i już jest coraz lepiej

 35. Zuzanna

  Zabrałam córkę na testy alergiczne, bo ostatnio gorzej się czuła. Testy przeprowadzała bardzo sympatyczna Pani, wyniki również były szybko. Bardzo dobrze wspominamy wizytę w Golden Care 🙂

 36. Mikołaj

  Źle mi się w nocy oddychało, a żona caly czas narzekała, że chrapię. Wybrałem się na operacje przegrody nosowej i nasze problemy zniknęły.

 37. Błażej

  Miałem wypadek podczas grania w piłkę i strasznie bolała mnie kostka, przyjęli mnie w Golden Care na diagnostykę. Okazalo się, że kostka jest zwichnięta. Usztywnili mi nogę, polecili maści i kazali chodzić na rehabilitacje. Szybko wszystko wróciło do normy 🙂 Miła i konkretna pomoc.

 38. Justyna

  Przyjechałam do Golden Care z zawrotami głowy, już od jakiegoś czas robiło mi się słabo, ale nie zwracałam na to większej uwagi, bo całe życie miałam tendencje do omdleń. Zrobili mi badania i okazało się, że mam anemię. Dostałam pełne zalecenia jakie leki brać i co jeść. Już czuję się lepiej, mam też więcej energii 🙂

 39. Ola

  Za mną badanie endoskopowe, to mniej przyjemne 🙂 W Golden Care wykonali cały zabieg w znieczuleniu, prawdę mówiąc prawie nic nie czułam, ewentualnie lekki dyskomfort. A słyszałam, że w niektórych miejscach sceny z horrorów się odgrywają 🙂 tutaj nie ma się czego bać

 40. Jakub

  Wycinałem w golden care zmianę skórną na policzku, zabieg przebiegł bardzo dobrze. Nic mi się nie rozlało na twarzy, wszystko dobrze się goi 🙂

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *