Golden Care

Golden Care Logo

Sieć placówek medycznych Golden Care Polska funkcjonuje na terenie Wrocławia od 2011 r. Właśnie wtedy rozpoczęła się historia naszej firmy, gdy otworzyliśmy pierwszą placówkę na ul. Kukuczki 5/6, upamiętniającej imię największego autorytetu wśród polskich himalaistów – Jerzego Kukuczki.

Historia Golden Care

Impulsem do powstania pierwszej placówki Golden Care, była chęć zadbania o zdrowie Rodziny i Przyjaciół dr Tomasza Szczepańskiego, w której Pacjenci mieli dostać bezkompromisową opiekę medyczną najlepszych specjalistów.

Stworzyliśmy sprawną Organizację, której zaufało 40 000 Sympatyków z województwa dolnośląskiego. Nasze placówki medyczne powstały po to, aby dbać o zdrowie Naszego Pacjenta i wyleczyć go ze wszystkich dolegliwości, z którymi się zmaga.

Wiemy jaką wartość ma życie ludzkie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby prowadzona diagnostyka trwała najkrócej jak to tylko możliwe.  Centrum Medyczne Golden Care we Wrocławiu to nowoczesna placówka zlokalizowana w kameralnym otoczeniu. Oferujemy kompleksową opiekę medyczną dla dzieci i dla dorosłych, nasz zespół obejmuje prawie wszystkie specjalizacje lekarskie.

Lokal został wyposażony w modernistyczną pracownię USG, realizujemy badania laboratoryjne rozmaitego typu oraz inne świadczenia medyczne. W skład Golden Care, oprócz Centrum Medycznego, Oddz. Kukuczki, wchodzą jeszcze: Centrum Medyczne Golden Care Oddz. Dedala i Klinika Golden Care, Bulwar Dedala.

Centrum Medyczne Golden Care, Oddział Dedala znajduje się na terenie pierwszego we Wrocławiu lotniska na łąkach Gądowa. Placówka powstała w 2018 r., charakterem przypomina ona nie tyle co typową przychodnię, a raczej ośrodek SPA o nowoczesnym wystroju. Oferujemy kompleksowe usługi medyczne w przystępnych cenach.

Klinika Golden Care, Bulwar Dedala została otwarta w 2019 r., tutaj mogą Państwo wykonać najbardziej skomplikowane badania z zakresu chorób wewnętrznych, angiologii, gastrologii, kardiologii, endokrynologii w zaledwie parę godzin. Pomiędzy przerwami podczas badań, mogą Państwo zrelaksować się w specjalnie przygotowanych pokojach wypoczynkowych.

Nasze Centra Medyczne oferują korzystne i elastyczne abonamenty dla Pacjentów, ich wybór zalecamy, jeżeli Państwo często korzystają ze świadczeń medycznych, a jednocześnie chcą zachować balans cenowy.

W celu zapoznania się z pełną ofertą abonamentów i oferowanych przez Nas usług, zapraszamy do odwiedzenia placówek Golden Care lub zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej naszej firmy.


Więcej o firmie – dane firmowe:

Fizyczny adres:

Klinika ul. Bulwar Dedala 9, 50-570 Wrocław

Przychodnia ul. Kukuczki 5/6, 50-570 Wrocław

Telefon(y):

+48 71 733 66 50

+48 692 44 99 99

Oficjalna witryna:

https://www.goldencare.pl

NIP:

8992723414

REGON:

021639800

Województwo:

Dolnośląskie

Obszar, w którym działa firmy:

Województwa: dolnośląskie

Branża:

Medycyna i badania

Social media – Golden Care Opieka Medyczna

fb logo

 

 

Golden Care
5 (100%) 33 votes

20 komentarzy

 1. Maria

  Od kilku lat korzystam z usług Golden Care, jestem bardzo zadowolona, usługi i personel na najwyższym poziomie.

 2. Norbert

  Polecam usługi oferowane przez firmę Golden Care, profesjonalne podejście do pacjenta, ludzie pracujący tam posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie. Chciałbym mieć taką dużą cierpliwość jak pracujący tam lekarze.

 3. Rafał

  Polecam z własnego doświadczenia, pracownicy wykazują się dużym zaangażowaniem w sprawy pacjenta. Działają szybko i skutecznie, zachęcam wszystkich do odwiedzenia i skorzystania z ich usług!

 4. Renata

  Bardzo dobrzy specjaliści, w rzeczowy i skrupulatny sposób przedstawiono mi wyniki badań, a następnie zaproponowano wszystkie możliwe metody leczenia.

 5. Małgorzata

  Wysokiej klasy diagnostyka, lekarze mają przyjazne i empatyczne podejście do dzieci. Szukają przyczyny, a nie leczą objawy. Jeżeli ktoś zastanawia się czy udać się do Golden Care, to tak, warto!

 6. Piotr

  Lekarze pracujący tam są kompetentni, znają się na rzeczy. Ponadto nienaganna i sympatyczna obsługa. Wybierając się w przyszłości do lekarza, na pewno ponownie wybiorę usługi placówek medycznych Golden Care.

 7. Anna

  Jestem bardzo zadowolona z usług i podejścia do pacjenta przez pracowników Golden Care. Podczas wizyty otrzymałam wszystkie informacje, które rozwiały moje wątpliwości. Dokładna i bardzo szczegółowa diagnostyka, polecam!

 8. Stanisław

  Kilka tygodni temu miałem okazję skorzystać z usług oferowanych przez Klinikę Golden Care. Nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa, zapewniają profesjonalne podejście do pacjenta, diagnostyka jest prowadzona szybko i skrupulatnie, a ceny przystępne dla każdego.

 9. Martyna

  Od 3 lat uczęszczamy z rodziną do Golden Care, jesteśmy bardzo zadowoleni z szerokiego wachlarza badań, który oferują. Lekarze mają odpowiednie podejście do najmłodszego pacjenta, a z mężem nie ukrywamy, że jest to dla nas ważne, szczególnie, że mamy małe dzieci.

 10. Oliwia

  Chciałbym serdecznie podziękować za rozpoznanie mojej dolegliwości. Pani doktor szczegółowo rozpisała mi jak należy postępować po przeprowadzonych badaniach i otrzymanych wynikach. Lekarze indywidualnie podchodzą do każdego, realizując kompleksowe badania.

 11. Dominik

  Wizytę w Golden Care wspominam dobrze, wizyta została przeprowadzona rzeczowo i zrozumiale, a doktor miał do mnie bardzo podejście, co myślę jest ważne podczas wizyty lekarskiej. Wystrój placówki bardzo nowoczesny, dla pacjentów zostały przygotowane specjalne pokoje gdzie mogą się zrelaksować podczas przerw pomiędzy badaniami.

 12. Sonja

  Jestem bardzo zadowolona po wizycie w Poradni Chirurgii Plastycznej w Golden Care. Miałam wykonywany zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym wiele razy, ale najbardziej zadowolona jestem po wizycie u doktora Wiktora Czyżaka w Golden Care. Polecam wszystkim, pan doktor profesjonalnie i z fachem w ręku wykonuje powierzane zabiegi!

 13. Aneta

  Byłam w Centrum Medycznym Golden Care pierwszy raz i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Skrupulatnie przeprowadzono ze mną wywiad, postawiono diagnozę, a następnie wdrożono leczenie. Dzięki doktorowi Szczepańskiemu zaoszczędziłam sporo czasu, pieniędzy i zdrowia.

 14. Paweł

  W klinice Golden Care miałem wykonywany zabieg uroflowmetri, przeprowadzany przez dr Radosława Piszczka. Zabieg był przeprowadzany w komfortowych i niekrępujących warunkach. Badanie wcześniej było uzgodnione z personelem w rejestracji, a następnie zaproponowano dogodne terminy do wykonania badań.

 15. Barbara

  Bardzo komfortowa i nowoczesna placówka. W Golden Care wykonałam dwa badania – gastroskopii i kolanoskopii u dr Dudkowiaka i dr Wieczorka. Lekarze bardzo doświadczeni i profesjonalni w wykonywanym zawodzie. Miejsce jest wyjątkowo przyjazne i komfortowo przystosowane do takich zabiegów.

 16. Bartosz

  Dobrze wspominam wizyty w Golden Care, ośrodek stosuje nowoczesną diagnostykę z zakresu endokrynologii, badanie wykonywała dr Anna Otlewska. Moje problemy z tarczycą od lat były źle diagnozowane a lekarze je „leczyli”. Wizyty u dr Anny Otlewskiej pozwoliły mi na zaoszczędzenie zdrowia i powrotu do pełni sił. Polecam placówkę i pozdrawiam Panią doktor!

 17. Krzysztof

  Od ponad roku uczęszczam do Golden Care wraz z moim synem, który ma problemy neurologiczne, mianowicie padaczkę dziecięcą. Nowo wdrożone leki i informacje które uzyskałem od Pana doktora Leszka Kowalczyka sprawiły, że napady u syna przestały się nasilać.

 18. Katarzyna

  Klinika z bardzo nowoczesnym sprzętem, przyjaznym personelu. Panie na recepcji służą pomocą, są bardzo cierpliwe i wyrozumiałe. Wizytę odbyłam u doktora Tomasza Szczepańskiego, jeden z najlepszych a może i najlepszy u jakich byłam! Polecam i pozdrawiam

 19. Łukasz

  Wizyta była bardzo konkretna. Wizytę u dr Małgorzaty Chmury wspominam dobrze, rozwiązano mój problem z żywieniem. Otrzymałem informacje w sposób profesjonalny bardzo obrazowo i rzeczowo. Pani doktor była bardzo sympatyczna oraz życzliwa, udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. W moje ocenie godny polecenia lekarz, polecam.

 20. Maciek

  Chciałbym podziękować za rozpoznanie mojej dolegliwości i dokładne wyjaśnienie wszelkich wątpliwości jakie pojawiły się w trakcie wizyty. Pan doktor Arnold Karbowski po zbadaniu mnie szczegółowo wyjaśnił sposób dalszego leczenia i przyjmowania leków. Polecam na przyszłość wizyty w Golden Care wszystkim mężczyznom!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *