Properco

properco-logo

Properco to nowoczesne biuro nieruchomości. Ich usługi obejmują: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, organizowanie finansowania inwestycji (kredyty hipoteczne), administrowanie nieruchomościami, analizę rynku nieruchomości, doradztwo dla inwestorów w branży nieruchomości, a także wycenę nieruchomości.

Properco – firma oferująca nieruchomości

Properco zapewnia również reklamę nieruchomości, zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami – wszelkie informacje dotyczące bowiem oferty ich klientów publikowane są w językach polskim oraz angielskim. Properco jako dynamicznie rozwijająca się agencja nieruchomości dokłada wszelkich starań, by wyjść naprzeciw wszelkim potrzebom swoich klientów. Z tego powodu biuro jest czynne codziennie, a jego pracownicy są w stanie spotkać się w dowolnie wyznaczonym przez klienta miejscu oraz czasie. Zaletą biura z pewnością jest fakt, iż pracująca tam kadra posiada doświadczenie w pracy na rynkach międzynarodowych. Firma zajmuje się sprzedażą mieszkań, domów, lokali usługowych, hal, działek i obiektów.

Properco Kielce Warszawa

Wyszukiwarka mieszkań i domów Properco

Na stronie internetowej firmy Properco z Kielc znajdziemy zaawansowaną wyszukiwarkę nieruchomości, która pozwoli nam znaleźć mieszkania na sprzedaż lub wynajem w województwie świętokrzyskim lub mazowieckim, w najważniejszych gminach ww. województwach oraz z podziałem na dzielnice. Użytkownicy mają możliwość podać preferowany zakres cen, powierzchni, liczbę pokojów lub szukać według numeru oferty. Co ważne, klienci korzystający z wyszukiwarki firmy Properco mają również możliwość filtrowania nieruchomości według roku budowy danego budynku/mieszkania. Istnieje również opcja wskazania piętra, które nas interesuje.

Firma Propreco pomaga finansować zakup nieruchomości

Dla osób, które starają się w banku o kredytowanie nieruchomości, firma Properco udziela pełnego wsparcia, dzięki czemu uzyskanie kredytu jest szybsze, wygodniejsze i bezstresowe. Za pomoc w tej materii w firmie Properco odpowiadają doświadczeni doradcy kredytowi, którzy przedkładają wszelkie możliwości, informują o niezbędnych do dostarczenia dokumentach oraz zajmują się całą procedurę kredytową, wraz ze złożeniem do wybranych przez Państwa banków wniosków o przyznanie kredytu.


Properco nieruchomości

 

 

Więcej o firmie – danie firmowe:

Fizyczny adres KIELCE:

ul. Kozia 3a/1, 25-514 Kielce

Fizyczny adres WARSZAWA:

ul. Brylowska 2 lok. 3B 01-216 Warszawa

Telefony KIELCE:

48 692 024 827

48 41 310 90 71

Telefony WARSZAWA:

48 22 100 57 00

48 888 889 661

Mail(e):

info@properco.pl

Oficjalna witryna:

http://www.properco.pl

Główni przedstawiciele:

Wojciech Rusin

NIP:

657-238-14-37

REGON:

292694690

Województwo:

Świętokrzyskie oraz Mazowieckie

Obszar, w którym działa firmy:

Kielce oraz Warszawa

Branża:

Obrót nieruchomościami

5/5 - (44 votes)

41 komentarzy

 1. Rafał

  Polecam firmę z czystym sumieniem. Świetnie władają językiem angielskim, pomogli znaleźć biuro koledze z Czech.

 2. misiek78

  Dokładnie tak powinny pracować wszystkie agencje nieruchomości. Firma PROPERCO z Kielc robi to świetnie. Duży wybór mieszkań pod wynajem, sprawna i bezproblemowa prezentacja mieszkań, dokładne wyjaśnienie wszystkich formalności związanych z podpisaniem ewentualnej umowy. Polecam oddział KIELCE,

  Michał

 3. Barbara Kwiatkowska

  Niewielka, atrakcyjna prowizja za dzialania związane z wynajmem mieszkania – dzięki wszystkim pracownikom PROPERCO za super miłą obsługę 🙂

 4. Tomasz W

  PROPERCO to agencja nieruchomości „na wymiar” – całość usług została perfekcyjnie spasowana pod potrzeby klienta!

 5. Jan Todaj

  Sprzedawałem swój dom przez pośrednika z PROPERCO oddział W-wa. Wszystko sprawnie, porządnie, bardzo rzetelnie i przede wszystkim ekstra na poziomie komunikacyjnym z klientem – taką firmę mogę polecić bez problemu!

 6. Marcin

  Serdecznie polecam firmę PROPERCO z Kielc – dają radę i naprawdę szybko potrafią znaleźć mieszkanie pod wynajem!

 7. Krystek88

  Właśnie o taką jakość obsługi mi chodziło – szybko, sprawnie, porządnie! PROPERCO to firma, której w 100% można zaufać!

 8. Danutka

  Properco to dobry wybór, jeżeli szukacie pośredników, którzy mają kupę doświadczenia i pomysłów, nie pożałujecie, ja polecam 🙂

 9. Polewa77

  Miejsce godne polecenia, praktycznie bez krytycznych uwag!

 10. Maciej Dant

  Najszersza i najlepsza oferta mieszkać dostępnych pod wynajem na terenie Kielc! Bardzo rzetelna firma, polecam i pozdrawiam całą firmę PROPERCO

 11. Piotr

  Korzystałem z usług agencji PROPERCO gdy szukałem mieszkania w okolicach Warszawy. Bardzo profesjonalnie uwzględniono mój rzeczywisty budżet, oczekiwania względem standardów. Usługi firmy w pełni dostosowane do oczekiwania klienta.

 12. Aneta35

  Szczerze polecam oddział z Kielc, sprawna i profesjonalna prezentacja mieszkań, miła i sympatyczna obsługa, można im zaufać w 100%!

 13. Marysia Banach

  Pani Lena Sosnowska to chyba najbardziej zaangażowany agent nieruchomości. Dzięki niej udało mi się zrealizować transakcję bardzo szybko i na dogodnych warunkach. Polecam firmę Properco i Panią Lenę!

 14. Dominik O

  Miejsce godne polecenia dla osób rozglądających się za wynajmem mieszkania. Pracownicy potrafią znaleźć naprawdę fajne mieszkanie w przyzwoitej cenie, uwzględniając w tym wszystkim przyzwoitą prowizję.

 15. Bogusława

  Polecam usługi i Kadrę firmy Properco, zaangażowanie Pana Mikołaja było pełne profesjonalizmu i dbałości o każdy szczegół w powierzanych mu czynnościach. Pan Mikołaj pomógł mi znaleźć mieszkanie w fantastycznej dzielnicy Warszawy z dobrym dojazdem do mojej pracy. Polecam i pozdrawiam

 16. Tomasz Ziobro

  Profesjonalna obsługa i duża skuteczność w załatwianiu spraw związanych z wynajmem mieszkań. Nie miałem żadnych zastrzeżeń co do powierzonych obowiązków pracownikom firmy.

 17. Alicja

  Dzięki firmie PROPERCO udało mi się sprzedać moje mieszkanie w korzystnej cenie. Nie ukrywam, że miałam problem ze sprzedażą mieszkania od 2 lat, pracownicy zaangażowali się maksymalnie i dołożyli wszelkich starań aby mi w tym pomóc. Z taką firmą można robić interesy!

 18. Łukasz79

  Polecam Biuro Properco, szczególnie współpracę z Panem Mikołajem Drozdowskim. W szybki i profesjonalny sposób udało mi się załatwić wszystkie formalności związane z poszukiwaniem mieszkania. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i e-mailowy.

 19. Małgorzata80

  Serdecznie polecam biuro nieruchomości – działają szybko, prowizja akceptowalna, szeroka oferta, profesjonalny i przemiły personel. Cały proces kupna mieszkania był bardzo szybki, minimum formalności i skuteczność działania pracowników naprawdę pełna podziwu. Oby więcej takich firm, polecam serdecznie

 20. Roksana

  Biuro pomogło wynająć mi mieszkanie w Kielcach. Znaleźli mieszkanie, do którego mogłam wprowadzić się ze swoim kotem. Bardzo sympatyczni ludzie 🙂

 21. Monika Rogalewska

  Zdecydowanie polecam to biuro! Znaleźli dla mnie mieszkanie w Warszawie, a miałam bardzo dużo wymagań 🙂 po kilkumiesięcznej współpracy udało nam się znaleźć mieszkanie idealne. Biuro się nie zniechęca, szuka idealnego rozwiązania dla klienta. Jestem pod dużym wrażeniem ich zaangażowania! Polecam

 22. Karolina Paluch

  Chcieliśmy z mężem kupić działkę pod lasem niedaleko Warszawy, dzięki Properco już zaczynamy budowę 🙂 Dziękujemy bardzo za pomoc!

 23. Weronika

  Biuro znalazło idealną przestrzeń biurową na wynajem pod moją działalność, zależało mi na dużej witrynie w centrum Warszawy. Jestem bardzo zadowolona z usług.

 24. Robert Warowski

  Szukałem mieszkania na rynku pierwotnym w Warszawie. Skontaktowałem się z kilkoma biurami, ale najlepszy kontakt był z Properco. To właśnie dzięki nim kupiłem swoje wymarzone mieszkanie.

 25. Paweł

  Properco w Warszawie to najlepsze biuro nieruchomości! Znaleźli dla mnie bardzo korzystną ofertę w centrum

 26. Klaudia

  Korzystałem z usług properco jak szukałem mieszkania do wynajęcia i jestem naprawdę zadowolona. Bardzo profesjonalne podejście, dobry kontakt z biurem oraz sympatyczny agent, który pokazał mi kilka mieszkań.

 27. Mateusz

  Bardzo szeroka oferta nieruchomości w stolicy, wciąż jesteśmy w trakcie współpracy, ale idzie nam bardzo dobrze 🙂

 28. Wojtek K

  Sprzedawałem swoje mieszkanie w Kielcach i powierzyłem to zadanie Properco. Udało im się wszystko załatwić w 3 miesiące, wciąż jestem pod wrażeniem 🙂

 29. Kuba

  Kupiłem razem z żoną mieszkanie w Warszawie, Properco bardzo się zaangażowało i wyszukało dla nas bardzo dobrą ofertę.

 30. Kasia

  Bardzo zależało mi na na lofcie z tarasem, długo szukaliśmy odpowiedniej oferty, bo nie często takie się pojawiają w Warszawie, jednak Properco było bardzo czujne, pamiętali o mnie, jak pojawiała się nowa oferta od razu otrzymywałam telefon, maila i jechaliśmy oglądać 🙂

 31. Piotrek

  Kupowałem działkę pod Kielcami, Properco profesjonalnie wszystkim się zajęło. Bardzo dobre biuro.

 32. Tomek M

  Świetna agencja, niewielka prowizja, a bardzo duże zaangażowanie.

 33. Karolina Paciorek

  Chyba dość nowe biuro w Warszawie, ale za to bardzo się starają. Kolega z pracy polecił mi to biuro i faktycznie obsługa na najwyższym poziomie.

 34. Romek

  Properco zasłużyło sobie na miano najlepszego biura nieruchomości w Kielcach. Doświadczeni agenci, którzy słuchają!

 35. Katarzyna M

  Properco wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta, biuro zadbało o moje potrzeby i znalazło dla mnie piękne mieszkanie w sercu Warszawy.

 36. Marek

  Szukałem domu pod Warszawą już od dłuższego czasu. Jestem dość wymagający, chociaż wydaje mi się, że każdy jest jeśli chodzi o zakup mieszkania. Poprzednie agencje nie poświęcały mi wystarczająco czasu, po prezentacji kilku ofert najczęściej urywał się kontakt. Z Properco było inaczej, to oni zabiegali o mój czas. Podsyłali nowe oferty i się angażowali. Bardzo dobre biuro.

 37. Dorota F

  W końcu firma, która zatrudnia wystarczającą liczbę pracowników, aby przedstawiciele mieli czas dla swoich klientów. Bardzo duży plus dla agencji nieruchomości. W końcu jak ktoś kupuje mieszkanie to właśnie potrzebuje, aby agent zaangażował się i zrozumiał jego potrzeby.

 38. Monika P

  Kupowałam mieszkanie w Kielcach. Properco okazało się świetnym doradcą. Dzięki nim jestem już właścicielką mieszkania z pięknym widokiem z balkonu.

 39. Łukasz

  Agencja pomogła mi znaleźć mieszkanie w Warszawie do wynajęcia w bardzo dobrej cenie. Umowa też uczciwa. Wszystko zostało sprawnie załatwione. Polecam.

 40. Piotrek R

  Biuro godne polecenia, sprzedawałam dom korzystając z ich usług. Biuro szybciutko wystawiło ofertę, umówiło dzień otwarty o oferty zaczęły się sypać. Bardzo szybko znaleźli kupca. Prowizja w porównaniu z innymi biurami, o których słyszałam również odpowiednia.

 41. Sylwia Mazur

  Mieszkam zagranicą i w końcu za namową starej sąsiadki wynajęłam swoje mieszkanie w Warszawie. Korzystałam z usług properco, które wybrało bardzo porządnych lokatorów. Sąsiadka mówi, że jest cisza i spokój

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *