Properco

properco-logo

Properco to nowoczesne biuro nieruchomości. Ich usługi obejmują: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, organizowanie finansowania inwestycji (kredyty hipoteczne), administrowanie nieruchomościami, analizę rynku nieruchomości, doradztwo dla inwestorów w branży nieruchomości, a także wycenę nieruchomości.

Properco – firma oferująca nieruchomości

Properco zapewnia również reklamę nieruchomości, zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami – wszelkie informacje dotyczące bowiem oferty ich klientów publikowane są w językach polskim oraz angielskim. Properco jako dynamicznie rozwijająca się agencja nieruchomości dokłada wszelkich starań, by wyjść naprzeciw wszelkim potrzebom swoich klientów. Z tego powodu biuro jest czynne codziennie, a jego pracownicy są w stanie spotkać się w dowolnie wyznaczonym przez klienta miejscu oraz czasie. Zaletą biura z pewnością jest fakt, iż pracująca tam kadra posiada doświadczenie w pracy na rynkach międzynarodowych. Firma zajmuje się sprzedażą mieszkań, domów, lokali usługowych, hal, działek i obiektów.

Properco Kielce Warszawa

Wyszukiwarka mieszkań i domów Properco

Na stronie internetowej firmy Properco z Kielc znajdziemy zaawansowaną wyszukiwarkę nieruchomości, która pozwoli nam znaleźć mieszkania na sprzedaż lub wynajem w województwie świętokrzyskim lub mazowieckim, w najważniejszych gminach ww. województwach oraz z podziałem na dzielnice. Użytkownicy mają możliwość podać preferowany zakres cen, powierzchni, liczbę pokojów lub szukać według numeru oferty. Co ważne, klienci korzystający z wyszukiwarki firmy Properco mają również możliwość filtrowania nieruchomości według roku budowy danego budynku/mieszkania. Istnieje również opcja wskazania piętra, które nas interesuje.

Firma Propreco pomaga finansować zakup nieruchomości

Dla osób, które starają się w banku o kredytowanie nieruchomości, firma Properco udziela pełnego wsparcia, dzięki czemu uzyskanie kredytu jest szybsze, wygodniejsze i bezstresowe. Za pomoc w tej materii w firmie Properco odpowiadają doświadczeni doradcy kredytowi, którzy przedkładają wszelkie możliwości, informują o niezbędnych do dostarczenia dokumentach oraz zajmują się całą procedurę kredytową, wraz ze złożeniem do wybranych przez Państwa banków wniosków o przyznanie kredytu.


Properco nieruchomości

 

 

Więcej o firmie – danie firmowe:

Fizyczny adres KIELCE:

ul. Kozia 3a/1, 25-514 Kielce

Fizyczny adres WARSZAWA:

ul. Brylowska 2 lok. 3B 01-216 Warszawa

Telefony KIELCE:

48 692 024 827

48 41 310 90 71

Telefony WARSZAWA:

48 22 100 57 00

48 888 889 661

Mail(e):

info@properco.pl

Oficjalna witryna:

http://www.properco.pl

Główni przedstawiciele:

Wojciech Rusin

NIP:

657-238-14-37

REGON:

292694690

Województwo:

Świętokrzyskie oraz Mazowieckie

Obszar, w którym działa firmy:

Kielce oraz Warszawa

Branża:

Obrót nieruchomościami

Tagged with:     ,

9 komentarzy

 1. Rafał

  Polecam firmę z czystym sumieniem. Świetnie władają językiem angielskim, pomogli znaleźć biuro koledze z Czech.

 2. misiek78

  Dokładnie tak powinny pracować wszystkie agencje nieruchomości. Firma PROPERCO z Kielc robi to świetnie. Duży wybór mieszkań pod wynajem, sprawna i bezproblemowa prezentacja mieszkań, dokładne wyjaśnienie wszystkich formalności związanych z podpisaniem ewentualnej umowy. Polecam oddział KIELCE,

  Michał

 3. Barbara Kwiatkowska

  Niewielka, atrakcyjna prowizja za dzialania związane z wynajmem mieszkania – dzięki wszystkim pracownikom PROPERCO za super miłą obsługę 🙂

 4. Tomasz W

  PROPERCO to agencja nieruchomości „na wymiar” – całość usług została perfekcyjnie spasowana pod potrzeby klienta!

 5. Jan Todaj

  Sprzedawałem swój dom przez pośrednika z PROPERCO oddział W-wa. Wszystko sprawnie, porządnie, bardzo rzetelnie i przede wszystkim ekstra na poziomie komunikacyjnym z klientem – taką firmę mogę polecić bez problemu!

 6. Marcin

  Serdecznie polecam firmę PROPERCO z Kielc – dają radę i naprawdę szybko potrafią znaleźć mieszkanie pod wynajem!

 7. Krystek88

  Właśnie o taką jakość obsługi mi chodziło – szybko, sprawnie, porządnie! PROPERCO to firma, której w 100% można zaufać!

 8. Danutka

  Properco to dobry wybór, jeżeli szukacie pośredników, którzy mają kupę doświadczenia i pomysłów, nie pożałujecie, ja polecam 🙂

 9. Polewa77

  Miejsce godne polecenia, praktycznie bez krytycznych uwag!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *