Chcesz się wyróżnić? Zastosuj druk na szkle

Druk na szkle

Piękne wnętrza to marzenie zarówno dekoratorów jak i fanów niebanalnego dizajnu. To co jest wyjątkowe, zmysłowe, nietypowe lecz piękne i użyteczne jest szczególnie popularne wśród takich właśnie osób. Zastosowanie nowych technologii w połączeniu z ciekawym podejście do sztuki może być wspaniałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą posiadać coś, co jest wyjątkowe.

Koncepcje graficzne przeniesione na szkło

Druk na szkle

Przeniesienie dowolnej grafiki (zapisanej w cyfrowym formacie) na dowolną przestrzeń jest już niemal w 100% możliwe. Zwykłe obrazy na płótnie, malowanie farbami ścian czy szkła (witraże) czy oklejanie różnego rodzaju obiektów (w tym pojazdów) dziś nie stanowi już niczego wyjątkowego, jednakże wciąż można napotkać rozwiązania, które może określić słowem „niebanalne”. Przykładowym jest druk na szkle, czyli forma graficzna, która polega na wtopieniu obrazu w strukturę wyrobu z piasku dzięki czemu zyskuje on efekt przestrzenności i podniesienia poziomu barw, które stają się żywsze i bardziej odważne.  Druk na szkle zdecydowanie poprawia poziom atrakcyjności pomieszczenia, w którym zostaną powieszone szklane panele „wypełnione” grafiką. A powiesić można je właściwie wszędzie, jednakże najlepiej prezentują się tam, gdzie mogą zostać dodatkowo podświetlone, zaś ich barwa rzutować będzie na wygląd pomieszczenia i energię, jaka tam się wytworzy. Pozytywna aura to element, na który uwagę zwraca wiele osób kochających sztukę i wszystko co jest ładne.

Magiczna aura a druk na szkle

Druk na szkle pozwala na wywołanie właśnie takiej aury np. w kuchni, łazience czy sypialni. Sprawdzi się także w biurze czy studio projektowym, które nieustannie poszukuje inspiracji. Otaczanie się ładnymi przedmiotami może prowadzić do powstania coraz doskonalszych koncepcji, dlatego dobrze jest pomyśleć nad zmianą swojego dotychczasowego otoczenia. Duży szklany panel doskonale odwzorowuje barwy, w dodatku rozświetla pomieszczenia i nadaje mu osobliwego, pożądanego uroku.

Rate this post
Tagged with:     , , , ,