TOP4 telewizorów w 2019

Telewizory

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o najlepszych telewizorach w roku 2019.

Samsung Q9FN QLED TV

Po bezkonkurencyjnym debiucie, technologia QLED firmy Samsung naprawdę mogła odetchnąć w roku 2018.

Oprócz tego, że jest on jeszcze jaśniejszy i bardziej kolorowy niż odpowiednik z roku 2017, flagowe telewizory Samsunga 2018 wykorzystują zupełnie inny system oświetleniowy do walki z problemami kontrastowymi swojego poprzednika: ściemnianie lokalne w trybie Full Array zamiast podświetlania LED za pomocą krawędzi. Panel FALD współpracuje z Samsung QLED Quantum Dots, aby stworzyć obraz, który jest jaśniejszy i bardziej kolorowy niż poprzednicy, którzy zostali stworzeniu przez koreańskiego giganta.

Czy funkcje same w sobie czynią z Samsung Q9FN najlepszy na rynku telewizor 4K? Nie, ale zestawiając technologie takie jak HDR10+ oraz Q HDR EliteMax, maksymalny zasięg High Dynamic Range, który jest dostępny wyłącznie dla Q9FN – nie ma wątpliwości, że jest to najlepszy telewizor Samsunga w historii.

LG C8 OLED

Od dawna kochamy telewizory LG serii B OLED 4K, a zeszłoroczny B7 OLED to szczyt niedrogiej technologii OLED. Ale w tym roku LG opóźniło serię B i zamiast tego uczyniło z serii C telewizor flagowy.

Podczas gdy jesteśmy trochę skonsternowani wzrostem cen zeszłorocznego B7 w stosunku do tegorocznego C8, trudno powiedzieć, że jest to nieuzasadnione: C8 LG opiera się na sukcesie ubiegłorocznych modeli, czego rezultatem jest telewizor, który może dostarczyć zaskakującą jakość obrazu HD / SDR i równie imponujące obraz 4K / HDR. Nie jest tak jasny jak telewizor LCD, ale głębokie czernie robią ogromną różnicę w stosunku do dynamicznego zakresu obrazu. Telewizor jest również zdolny do pokazywania żywych i wspaniałych kolorów, nie wspominając już o zdumiewającym poziomie szczegółowości z natywną zawartością 4K.

Inteligentna platforma WebOS pozostaje najlepszą dostępną, a wybór usług strumieniowych nie ma sobie równych. Po dodaniu wspaniałego designu i wszechstronnego zestawu funkcji, tak właśnie kształtuje się jeden z najbardziej kompletnych telewizorów, który można kupić w 2019 roku.

Panasonic FZ952/FZ950

Jest bardzo dobry powód ku temu, że hollywoodzcy montażyści wideo opanowali telewizory OLED – po prostu pokonują wszystkie inne na rynku.

I choć zarówno LG jak i Sony z pewnością mają swoje zalety w tym obszarze (mimo że pierwszy jest największym producentem paneli OLED na całym świecie), Panasonic z pewnością nie zostaje w tyle. Wystarczy spojrzeć na Panasonic FZ952, najnowszy produkt 4K firmy Panasonic, aby dowiedzieć się w czym rzecz.

FZ952 to przepiękny OLED, który stawia na pierwszym miejscu na wydajność. Jego obsługa kolorów jest wiodąca w swojej klasie, a HDR zachwyca. Telewizor ten może po prostu oferować najlepszą wydajność obrazu, jaką dotychczas widzieliśmy na OLED 4HD UHD.Naprawa TV

FZ952 nie jest jednak kompletny technologicznie, brakuje mu kompatybilności z Dolby Vision i Atmos, ale wciąż jest więcej argumentów za niż przeciw. Docenisz w nim łatwą rozbudowę platformy smart, jakość trybu do gier z niskim opóźnieniem odświeżania oraz czysty dźwięk dzięki soundbarowi Technics.

 

Sony Bravia AF9 OLED

Sony Bravia A9F OLED to jak dotąd najlepszy OLED firmy Sony. Ten telewizor jest w stanie sprostać nowym wyzwaniom Samsunga i LG w wyświetlaczach OLED – Samsung Q9FN QLED i LG E8 OLED – z naprawdę oszałamiającym obrazem.

Będąc częścią nowej serii Master firmy Sony, A9F jest o krok od ubiegłorocznej wersji Sony A1 OLED. Podczas oglądanie tv w systemie Dolby Vision przynosiło pewne drobne problemy, takich jak nierówny poziom czerni, można przymknąć oko na tak małe niedogodności. Telewizor Sony Bravia AF9 OLED to po prostu bardzo wysoka jakość obrazu.


Potrzebujesz doradztwa w zakresie kupna TV, a może szukać wsparcia technicznego w zakresie naprawy swojego telewizora? Poznaj firmę Limes Serwis i zleć usługę naprawy telewizora.

 

Rate this post