Yellow

Yellow logo

Centrum Języków Obcych YELLOW zapewnia kompleksową obsługę wszelkich projektów tłumaczeniowych w 58 językach ŚWIATA, w tym język khmerski. Wyceny tłumaczy są zawsze BEZPŁATNE oraz podlegają negocjacjom, aby dopasować się do budżetu klienta.

Historia Yellow

Yellow należy do wiodących firm branży językowej we Wrocławiu. Koncentruje się głównie na kursach językowych dla osób dorosłych, aktywnych zawodowo. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania gwarantuje wysoki poziom oferowanych kursów.

Yellow oferuje profesjonalne kursy językowe na zlecenie oraz profesjonalne usługi tłumaczeniowe. Jako firma usługowa jest elastyczna oraz otwarta na potrzeby klientów. Dokłada wszelkich starań, aby nawiązana współpraca przynosiła obustronne korzyści na przestrzeni lat. Zarówno do każdego Klienta, jak i zlecenia podchodzi indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. Współpracuje jedynie z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi tłumaczami, z których każdy jest specjalistą w innej dziedzinie. Dzięki temu proponuje niezwykle bogatą ofertę, która będzie dopasowana do każdego Klienta. Ponad to dysponuje nowoczesnym i profesjonalnym oprogramowaniem oraz sprzętem, który znacząco ułatwia tworzenie profesjonalnych i wysokojakościowych tekstów.

 

Centrum języków obcych Yellow współpracuje tylko z lektorami i tłumaczami o wysokich kwalifikacjach zawodowych, potwierdzonych konkretnym dorobkiem i referencjami. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu gwarantuje rzetelność i wysoki poziom świadczonych usług.


Więcej o firmie – dane firmowe:

Fizyczny adres: pl. Powstańców Śląskich 17A lok. 215, 53-314 Wrocław

Telefon(y): +48 71 344 80 01,

Oficjalna witryna: https://www.goldencare.pl

NIP: 899-261-41-97 REGON: 20578835

Województwo: Dolnośląskie

Obszar, w którym działa firmy: Województwa: dolnośląskie

Branża: Obsługa językowa firm i instytucji.

Rate this post