Jak może wyglądać współpraca z Oriflame?

Współpraca z Oriflame kojarzona jest zwykle ze sprzedażą kosmetyków w charakterze konsultanta marki, jednak jak sama firma przekonuje nie jest to jedyna forma współpracy, jakie można z nią nawiązać. Osoby zainteresowane działalnością w obrębie branży kosmetycznej i chcące zbudować własną karierę na pracy z kosmetykami mają tu niezwykle dobrą okazję do rozwoju, budowy własnej sieci kontaktów i sprzedaży, oraz korzystania z dobrej jakości kultowych kosmetyków w cenach znacznie niższych, niż rynkowe. Jak może wyglądać współpraca z Oriflame i dlaczego warto na nią postawić?

Sprzedaż kosmetyków

Jedną z najbardziej oczywistych form współpracy z Oriflame jest oczywiście podjęcie pracy w charakterze konsultanta zajmującego się sprzedażą kosmetyków na podstawie dostępnej w danym miesiącu oferty katalogowej. Zadanie jest tu niezwykle proste – rozdając katalogi pośród znajomych, bliskich i ich sieci kontaktów zdobywasz zamówienia, które realizujesz poprzez swoje konto konsultanta Oriflame. Każde złożone zamówienie to zysk dla Ciebie – 20% wartości zamówienia to pieniądze, które trafią zależnie od ilości zrealizowanych zamówień mogą stanowić mały dodatek do comiesięcznego wynagrodzenia w pracy na etacie, uzupełnienie kieszonkowych czy wreszcie pełnowartościową wypłatę, z której z powodzeniem utrzymasz się pracując wyłącznie dla Oriflame. Osiągnięcie tego ostatniego pułapu wymaga oczywiście znacznie więcej pracy i zaangażowania niż dorabianie drobnych kwot, jednak jest w dalszym ciągu jak najbardziej możliwe.

Kupowanie kosmetyków po niższych cenach

Możliwość korzystania z licznych zniżek, rabatów i promocji dedykowanych wyłącznie konsultantom bądź sponsorom (o których szerzej nieco później) masz szansę nie tylko zaopatrzyć się w tanie kosmetyki naprawdę dobrej jakości, ale też na własnej skórze przetestować produkty, które sprzedajesz i polecasz. Możliwość kupowania kosmetyków po niższych cenach pozwala zbudować wiarygodność konsultanta, który polecając nowości katalogowe wie doskonale co poleca i czy kosmetyk ten będzie nadawał się dla wybranego klienta. Nawet jeśli uznasz, że praca konsultanta nie jest dla Ciebie priorytetem, wystarczy jedno zamówienie złożone od czasu do czasu, by utrzymać swój status i korzystać z oferowanych przez Oriflame zniżek. Im więcej sprzedajesz, tym więcej bonusów trafia w Twoją stronę. Obustronne korzyści? Jesteśmy za!

Budowanie sieci sprzedaży

Ciekawą formą współpracy z Oriflame, dedykowaną przede wszystkim tym którzy od dłuższego czasu współpracują już z marką w charakterze konsultanta i chcą przenieść swoją karierę na wyższy szczebel jest budowanie sieci sprzedaży. Osoby takie mogą podjąć się pracy sponsora/opiekuna, który zapraszając do współpracy z marką kolejne osoby zyskuje sobie prawo do lepszych nagród, wyższego procentu od sprzedaży i dochodów z pracy swoich podopiecznych. To ciekawe doświadczenie i naturalny sposób awansu zawodowego dający jeszcze większe szanse na poznanie branży, rozwój własnego biznesu, poszerzenie własnej działalności i przekształcenie niegdyś dorywczego zajęcia w pracę zarobkową budującą znaczące miesięczne dochody.

Współpraca z Oriflame nie musi zaczynać i kończyć się na rozdawaniu katalogów wśród znajomych z nadzieją, że ktoś zdecyduje się na złożenie małego zamówienia. To wiele szans i okazji, by rozwinąć swoją karierę, poznać branżę kosmetyczną od podszewki i zdobyć zupełnie nowe doświadczenia w pracy z ludźmi, prowadzeniu samodzielnego biznesu i przede wszystkim zarządzaniu własnym czasem. Elastyczne godziny pracy i brak szefa nad głową to zdecydowanie cechy warte uwagi. Sprawdź, czy współpraca z Oriflame nie okaże się najciekawszą przygodą w Twojej karierze!

Rate this post

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *