Pierwsza rocznica ślubu – pomysły, prezenty

Prezent

Pierwsza rocznica ślubu to dzień, na który przygotowujemy się długo przed. Wszyscy chcemy spędzić go w wyjątkowy sposób a co za tym idzie, zadbać o to, byśmy w tym dniu odnowili swoje uczucia (jeśli w jakiś sposób nie żarzą się w Was po roku bycia małżeństwem), i czuli wszechobecne szczęście – zarówno swoje jak i naszej połówki. Pomysłów na uczczenie tego dnia może być bardzo wiele, dzisiaj proponujemy niekonwencjonalne pomysły na spędzenie pierwszej rocznicy ślubu.

Masaż dla dwojga

Nic tak nie odpręża jak masaż. Kto choć raz skorzystał z masażu wie, jak bardzo odprężająca może być ta usługa. Profesjonalne gabinety masażu posiadają oferty dla zakochanych i oferują masaż dla dwojga. Możecie maksymalnie się odprężyć nie opuszczając swojego towarzystwa – czy można lepiej spędzić takie święto?

Wylot na weekend w nowe miejsce

Tanie linie lotnicze co chwile oferują kursy między stolicami i większymi miastami w europie. Dlaczego nie wybrać by się np. do Włoch na pyszne spaghetti bolońskie przyrządzone według oryginalnych receptur. Pyszne jedzenie na talerzu a w tle klimatyczne Włochy, które pobudzą w Was uczucia na nowo.

Niekonwencjonalny pomysł na prezent

Upominek, który zaskoczy ukochaną osobę to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Istnieje bowiem bardzo wiele oklepanych już prezentów, które nie wywołają tak dużego uśmiechu na twarzy jak coś wyjątkowego, o istnieniu czego będziecie prawdopodobnie wiedzieć tylko Wy. Takim prezentem jest kłódka zakochanych, którą możecie przypiąć w dowolnym miejscu na Ziemi – np. gdy zdecydujecie się wylecieć do Włoch.

Rate this post