Popularne prezerwatywy dla par – 3 topowe akcesoria

sex shop internetowy

Zbliżenie dwóch osób, zwanej dalej stosunkiem, seksem bądź kochaniem się to czynność, którą nieustannie wykonują niemal wszyscy ludzie będący w stałym związku.

O ile ich zbliżenia uznać można za bezpieczne, o tyle kontakt płciowy z osobą sobie nieznaną może prowadzić do przykrych w skutkach chorób przenoszonych drogą płciową. Aby im zapobiegać po pierwsze należy się zabezpieczać, a po drogie po prostu unikać stosunków z osobami przypadkowymi. Tylko seks z kimś zaufanym może być dla nas gwarantem, że schorzenia weneryczne nie będą na nas pasożytować.

Nawilżacze i prezerwatywy Durex? To schodzi najlepiej

W ten sposób dochodzimy do pierwszej gadżetu – prezerwatywy. Ściślej rzecz ujmując prezerwatywa sama w sobie do końca nie jest gadżetem ani zabawką, lecz jej niektóre rodzaje mogą dostarczać przeżyć innych niż podczas stosowania klasycznych kondomów – mowa np. o prezerwatywach prążkowanych, z różnymi wypustkami, które rzekomo dają więcej satysfakcji seksualnej kobiecie i mężczyźnie.

Kondomy, które nie psują przyjemności

sex shop internetowy

Typowe gadżety, które coraz chętniej wybierane są przez pary, które podczas płciowego zbliżenia pragną eksperymentować to przede wszystkim wibrator/dildo – czyli sztuczny penis, kajdanki czy pejcz. W zależności od gustów i uwielbienia perwersji, każdy z nich stosowany może być w odmienny sposób. Wibrator kojarzy się z akcesorium, które używane jest przez kobiety samotne, lub te, które rzadziej mają fizyczny kontakt z partnerem, jednakże coraz częściej staje się on dodatkiem także do seksu. Kajdanki wydają się być gadżetem banalnym i prostym, jednakże ich zastosowanie może nieść za sobą także wymiar edukacyjny, gdyż podczas unieruchomienia partnera bądź partnerki uczyć można się zupełnie nowych doznań.

Pejcz to akcesorium dla osób, dla których seks nie stanowi żadnego tematu tabu, a urozmaicanie stosunku do podstawa. Podczas zbliżenia warto pamiętać także o zabezpieczeniu – w przypadku stałych związków, z co najmniej kilkumiesięcznym stażem rzadziej stosuje się prezerwatywy na sztuki, jednakże podczas pierwszego zbliżenia z nieznaną bliżej sobie osobą powinno się o nich pamiętać – to one są murem, które chroni nas przed zarażeniem się pasożytami, czyli chorobami wenerycznymi, które koniecznie trzeba leczyć.

Najwyższej jakości, bezpieczne i różnorodne prezerwatywy są dostępne w sklepie internetowym eRozkosz.

Rate this post