TOP-PLANT

Top Plant

TOP – PLANT to szanowana firma, zajmująca się sprzedażą sadzonek truskawek na terenie województwa zachodnio-pomorskiego.

To rodzinne przedsiębiorstwo podlega stałej kontroli Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa i jest wpisana do Rejestru Szkółkarzy. Potwierdza to jedynie najwyższy standard realizowanej usługi. TOP – PLANT posiada bogaty wybór sadzonek truskawek w różnych odmianach. W zależności od twoich oczekiwań i doświadczenia, pracownicy tego gospodarstwa umiejętnie pomogą ci w doborze odpowiedniego rodzaju sadzonek. Ponadto, TOP – PLANT oferuje również sprzedaż bratków w doniczkach o różnorodnej gamie kolorów.

Dzięki dobrej współpracy z firmami kurierskimi, TOP – PLANT jest w stanie dostarczyć rośliny bezpośrednio do każdego Centrum Ogrodniczego lub sklepu. Zarówno zamówienia sadzonek truskawek jak i bratków mogą być dokonane w ofercie hurtowej. W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z przedstawicielami sklepu lub odwiedź ich stronę internetową, gdzie poznasz szczegółowe informacje.


Więcej o firmie – danie firmowe:

Fizyczny adres:

ul. Floriana Krygiera 1, 71-001 Szczecin

Telefon(y):

(+48) 731 410 390

Mail(e):

hurt@sadzonki-truskawek.eu

Oficjalna witryna:

http://sadzonki-truskawek.eu

Główni przedstawiciele:

Sławomir Siepak

NIP:

5850203086

REGON:

220815312

Województwo:

Zachodniopomorskie

Obszar, w którym działa firmy:

Europa

Branża:

Sprzedaż sadzonek truskawek

Rate this post

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *