Folia stretch – kiedy najbardziej się przyda?

folia stretch

Folia stretch jest niezwykle przydatna przy pakowaniu jakichkolwiek paczek i kartonów. Owa folia jest bardzo popularna w firmach kurierskich oraz na magazynach. Żeby dobrze zabezpieczyć paczkę, którą zamierzamy wysłać, zazwyczaj używamy taśmy klejącej oraz folii stretch. Jest to dodatkowa ochrona przed jakimikolwiek uszkodzeniami paczek. Folię stretch można także z powodzeniem używać w restauracjach i barach – w celu zabezpieczenia żywności. Folia jest wbrew pozorom bardzo mocna i wytrzymała. Dzięki wysokiej jakości materiałom i substancjom, z których jest wytwarzana, możemy korzystać z jej wytrzymałości i dzięki niej zabezpieczać nasze paczki.

Gdzie ją można kupić?

Istnieje wiele sklepów internetowych, w których można zaopatrzyć się w wyżej wspomnianą folię stretch. Jest to najwygodniejsza opcja dokonywania zakupów, a przykładem takiego sklepu internetowego jest opakmarket.pl. Ponadto, folia stretch jest dosyć ciężka, więc zamawiając ją z Internetu do firmy (zazwyczaj są to dosyć duże ilości), nie musimy się martwić o to, czy zdołamy sami zapakować się ze wszystkim do samochodu. Ową folię można także nabyć w dobrym sklepie stacjonarnym z artykułami takimi jak tamy klejące, kartony i inne przedmioty służące wielu firmom kurierskim. Można skorzystać z oferty firmy  i kupić duże ilości folii.

Kto najczęściej jej używa?

e2009e7067887b3d113d1df6deb8a69cFolia stretch służy głównie do zabezpieczania paczek i żywności. Istnieje wiele firm kurierskich, których podstawowym przedmiotem w magazynach są właśnie owe folie. Spełniają one wszystkie wymagania, dlatego są tak bardzo pożądane. Kiedy konieczna jest wysyłka towaru na przykład w sklepie internetowym, również potrzebna jest folia stretch do zabezpieczenia paczki. Różne firmy, które zajmują się dostarczaniem żywności do sklepów i restauracji, także używają folii stretch. Ważne jest bowiem odpowiednie zabezpieczenie żywności przed dostarczeniem jej do naszego klienta. Owej folii używa się także w wielu sklepach spożywczych oraz w supermarketach. Jest to często konieczne, żeby zabezpieczyć na przykład owoce, warzywa czy pieczywo przed zepsuciem.

Jakie są jej najważniejsze właściwości?

Folia stretch jest po pierwsze bardzo mocna. Po kilkukrotnym owinięciu paczki staje się ona niemalże twarda co sprawia, że wręcz niemożliwe jest rozerwanie jej. Po drugie, folia ta jest bardzo rozciągliwa, żeby odpowiednio mogła chronić paczki. Jest to wielką zaletą, ponieważ dzięki temu nie zużywa się jej aż tak dużo. Trzecią, bardzo ważną i przydatną właściwością jest struktura folii. Jest ona bardzo delikatna i wydaje się być nieco klejąca. Poprzez kilkukrotne owijanie kartonów folią stretch nie zsunie się ona z kartonu. Nie trzeba jej też przyklejać, ponieważ doskonale trzyma się sama.

Rate this post